MÁM SMAZAT SVÉHO BÝVALÉHO KLUKA Z FACEBOOKU?

24. červen 2012 | 08.54 |

LENKA (14): "MÁM SMAZAT SVÉHO BÝVALÉHO KLUKA Z FACEBOOKU?"

GIRLS: Lenka (14): "Mám smazat svého bývalého kluka z Facebooku?" - foto
Zdroj: fotolia.com

Procházet si rozchodem je těžké. A někdy se zdá, že vymazat svého bývalého kluka nebo holku z tvého života je to nejlepší, co můžeš udělat.

Ale v dnešní době, se všemi těmi online vymoženostmi, na kterých jsme závislí, to není tak jednoduché. Takže otázka zní - měla by sis svého ex nechat mezi přáteli na Facebooku?

Zeptali jsme se vás a názory se různí. Myslíš si, že je dobrý nápad zůstat se svým ex přátelé a dál být informována o každém jeho statutu a fotce? Nebo je lepší ho vymazat a vlastně ho tak vymazat ze svého života (alespoň z toho online)?

Lenka (14)
"Měla bych svého bývalého přítele smazat ze seznamu přátel na Facebooku? Myslím, že to nezvládnu, pokud se v nových událostech objeví jeho fotka s jeho novou holkou. Ale na druhou stranu, pokud se něco podobného stane, neposílí mě to nakonec? Jsem fakt zmatená. Vím, že až si uvědomí, že jsem ho smazala z přátel na Facebooku, ukáže mu to, jak mě nᚠrozchod vzal, a že být jen přáteli je pro mě příliš těžké. Nějaká rada?"

Andrea (15)
"Myslím, že nejlepší bude, když ho zablokuješ nebo vymažeš hned teď. Myslím, že tam je způsob, jak ho zablokovat, aby se neobjevoval ve tvých nových událostech, nebo ne? Můžeš ho odblokovat a nebo si ho zase přidat do přátel, až se nad tím přeneseš."

Jana (15)
"Nech si ho mezi přáteli. Myslím si, že pokud to není tak, že byste se nenáviděli, není důvod ho smazávat."

Co si myslí Girl!? Smazání tvého ex je v podstatě něco jako prohlášení. Je to, jako bys říkala: "Už nechci mít s tvým životem nic společného." Pokud to uděláš, asi ho to trochu urazí, takže než to uděláš, ujisti se, že jsi s tímhle srovnaná a počítᚠs tím.

Jak už bylo řečeno, vymazat ho nejspíš bude dobrý nápad. Když budeš pořád informovaná o všem, co dělá, budeš na něj o to víc myslet a přemýšlet o tom, co má v plánu. A to ti nikdy nepomůže se přes něj dostat. Jestli nechceš udělat něco tak radikálního a smazat ho, jednoduše si ho zablokuj tak, aby ti jeho aktivity nevyskakovaly v nových událostech. Vyhnout se tomu, abys na Facebooku sledovala jeho fotky, je jedině dobrá věc.


ČTI DÁL: Rozchod přes textovku?Co si o tom myslíš ty? Smazat nebo ne? Souhlasíš s Andreou nebo Janou?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář