JENNIFER LOPEZ PRÝ JEJÍ MLADÝ PŘÍTEL JEN VYUŽÍVÁ!

27. červen 2012 | 13.05 |

STARS: Jennifer Lopez prý její mladý přítel jen využívá! - foto
Zdroj: Isifa.com

Je vztah Jennifer a Caspera romantickou pohádkou dvou zamilovaných lidí nebo je jeden z nich spíše slizký had?

Vztah Jennifer Lopez a jejího o sedmnáct let mladšího přítele Caspera Smarta se zdá být idylický. Je ale opravdu takový? Tanečníkův bývalý kamarád tvrdí, že rozhodně ne!

Podle tanečníka Joshe Ayerse se Casper vyhřívá v paprscích Jennifeřiny slávy a hned, jak jejich vztah nebude jeho kariéře prospěšný, půjde zase "o dům dál". Stejně, jako to prý udělal u své bývalé přítelkyně Aishy Francis, která mu dopomohla k místu v tanečním doprovodu J-Lo. Hned jak se dostal do přízně světové star, dal prý Casper své holce kopačky.

Podle mnoha zdrojů má navíc tenhle vztah už velmi nepříjemné důsledky na stará přátelství populární zpěvačky. Spousta lidí z jejího blízkého okolí ji od vztahu odrazuje a na Casperovu adresu zaznívají negativní hlasy. Naposledy prý doslova "vyštípal" zpěvaččina dlouholetého choreografa Fabiana Herrera a sám se stal vrchním choreografem všech jejích vystoupení v rámci světového turné.

Casper navíc prý využívá služeb zaměstnanců Jennifer a nechává se od nich obskakovat. To se jim samozřejmě vůbec nelíbí.

Co myslíš, vydrží to Jennifer a Casperovi alespoň do konce letošního roku? 

Jennifer Lopez ft. Pitbull - Dance Again


Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář