BRAD PITT A ANGELINA JOLIE PLÁNUJÍ SVATBU

27. červen 2012 | 13.20 |

BRAD PITT A ANGELINA JOLIE PLÁNUJÍ SVATBU V BRITÁNII

STARS: Brad Pitt a Angelina Jolie plánují svatbu v Británii - foto
Zdroj: isifa.com

Hollywoodský pár, který se zasnoubil v dubnu tohoto roku po sedmi letech společného života, prý pátrá po vhodném místu pro jejich obřad v anglickém Windsoru.

Windsor je malebné, turisty hojně navštěvované městečko, které leží v hrabství Berkshire přibližně 30 km západně od hlavního města Spojeného království - Londýna. Poté, co si řeknou své ano, se plánují přemístit do jejich luxusní rezidence Chateau Miraval v Provence v jižní Francii.

Zdroj blízký hvězdnému páru prozradil novinám Daily Star: "Vždycky plánovali prostý tajný obřad jen s dětmi a rodinou. Teď si všechno prověřují na matrice ve Windsoru, kde se brali i Charles s Camillou nebo Elton John s Davidem Furnishem."

Slavný pár, který spolu vychovává děti Maddoxe (10)Paxe (9)Zaharu (7),Shiloh (6) a tříměsíční dvojčata Knoxe a Vivienne, je vášnivým zastáncem práv gayů a už dříve prozradili, že s jejich svatbou čekali do doby, kdy i páry stejného pohlaví budou mít v Americe právo na sňatek, a tak je kvůli homosexuálním svazkům ve Velké Británii tahle země pro jejich obřad přímo ideální.
Zdroj dodal: "Anglie povoluje homosexuální sňatky, tedy něco, v co Brad a Angelina věří."

Brad (48) a Angelina (37), kteří v Británii právě teď natáčejí své nejnovější filmy 'The Counselor' a 'Maleficent', věří, že právě tahle země je ideálním místem pro jejich obřad.
Zdroj vysvětlil: "Zdá se to prostě jednodušší. Chtějí jednoduchý obřad. Zatím si ještě nestanovili datum svatby, ale je jasné, že chtějí, aby svatba probíhala hladce a bez humbuku kolem."


Na rozhovor se slavným párem na Zlatých Glóbech roku 2012 se můžeš podívat tady!


Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář