AMY WINEHOUSE BYLA PŘED SMRTÍ ŠASTNÁ

28. červen 2012 | 13.00 |

STARS: Amy Winehouse byla před smrtí šastná - foto
Zdroj: isifa.com

Otec Amy Winehouse tvrdí, že zpěvačka, která loni v červenci tragicky zemřela na náhodnou otravu alkoholem, prý před smrtí prožívala nejlepší měsíce svého života.

Mitch Winehouse tvrdí, že Amy už za sebou měla to nejhorší, když porazila závislost na drogách, a za podpory svého tehdejšího přítele Rega Travissebyla odhodlána porazit i závislost na alkoholu.
"Z posledních šesti měsíců se pět a půl alkoholu ani nedotkla. Jejích posledních osmnáct měsíců bylo těch nejlepších v jejím životě. Když si odmyslíte to, že zemřela, všechno se pro ni moc zlepšilo."

Mitch se také svěřil s tím, že Amy už málem zemřela před čtyřmi roky, když měla negativní reakci na uklidňující lék temazepam.
Novinám The Guardian řekl: "Amy málem zemřela před čtyřmi roky. Úplně náhodou jsem tehdy šel do jejího pokoje jen pět minut poté, kdy jí někdo zkontroloval. Kdybych tam nebyl, pravděpodobně by zemřela. Kdyby tehdy zemřela, řekl bych si - podívej, byla na tom opravdu špatně. Ale ona nebyla. Nějak se z toho dostala a už tři roky žádné drogy nebrala. A o to víc je těžké, že zemřela, protože si vedla tak dobře."

Mitch napsal knihu s názvem 'Amy, My Daughter' (Amy, moje dcera) a veškěrý výtěžek půjde na nadaci Amy Winehouse Foundation, charitu založenou na pomoc mladým lidem s podobnými problémy, jakými trpěla Amy.


Poslechni si Tears Dry On Their Own od Amy Winehouse :)


Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář