BEYONCÉ KNOWLES VZDALA HOLD MICHAELOVI JACKSONOVI

28. červen 2012 | 13.02 |

STARS: Beyoncé Knowles vzdala hold Michaelovi Jacksonovi - foto
Zdroj: isifa.com

Beyoncé Knowles napsala text na počest Michaela Jacksona, který zemřel v pondělí 25. června před třemi roky. Michael Jackson zemřel ve svém domě v Los Angeles na předávkování lékem propofolem.

Třicetiletá Beyoncé se na svých webových stránkách svěřila, že když začínala, její první producent jí přiměl poslouchat píseň Who's Loving You, kterou Michael Jackson na svých vystoupeních zpíval naživo ještě jako malý kluk.
A vysvětlije: "Chtěl, abych se naučila jeho duši. Když zpíval, dával do toho celou svojí duši. Byl to ještě malý kluk, který nezažil lásku, přesto uměl vyvolat víc emocí než dospělý člověk."

Beyoncé, která má malou dcerku Blue Ivy s rapperem Jay-zým, dodala, že schopnost Michaela Jacksona bavit a zaujmout je něco, co se nedá naučit.
"Bylo to tak syrové a čisté. To, co dělal, bylo opravdu podmanivé. Byl to dar od Boha."

Beyoncé Michaelovi na závěr poděkovala: "Michael mě naučil, že někdy prostě musíte zapomenout na techniku, na všechno. Když to cítíš uvnitř, musíš to nechat plynout, dostat to ven. Michael Jackson mě změnil a pomohl mi stát se umělkyní, jakou jsem. Děkuji ti Michaeli."


Podívej se na píseň Who's loving you od Michaela Jacksona naživo!

Poslechni si song Resentment od Beyoncé naživo!


Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář