KATIE HOMLES SE CHCE ROZVÉST S TOMEM CRUISEM

2. červenec 2012 | 08.06 |

STARS: Katie Homles se chce rozvést s Tomem Cruisem - foto
Zdroj: isifa.com

Tom Cruise byl prý hluboce zarmoucen, když Katie Holmes oficiálně podala žádost o rozvod v úterý 28. června v New Yorku po pěti letech manželství a nyní žádá, aby proces pokračoval v Los Angeles, kde má údajně slavný pár svůj domov.

Tom bude také žádat o opatrovnictví jejich šestileté dcery Suri, i když Katie žádá o svěření dcery do své výhradní péče.

Zdroj řekl serveru RadarOnline: "Tom bude na žádost o rozvod podanou v New Yorku reagovat s tím, že by se mělo pokračovat v Kalifornii. Určitě nechce, aby Katie měla Suri jen ve své výhradní péči. Bude o Suri bojovat."

Katie, která několik posledních měsíců strávila se Suri v New Yorku, podala žádost o rozvod právě tam, protože si myslí, že má větší šanci získat Suri do své výhradní péče.

Tom, který má s bývalou manželkou Nicole Kidman ještě další dvě děti - Isabellu(18) a Connora (17) - se bude hájit tím, že Katie nemá žádné právo požadovat, aby se rozvodové řízení konalo v New Yorku.
Zdroj dodal: "Tomovi právníci se budou odvolávat na to, že Katie nežila v New Yorku alespoň jeden rok v kuse, jak zákon uvádí. Tom tvrdí, že Los Angeles je místo, kde je jejich domov."

Slavný pár se vzal v listopadu 2006 a Katie už prý plánovala rozvod celé měsíce.
Katie už prý měla dost omezujícího manželství a obávala se vychovávat svoji dceru Suri podle pravidel kontroverzní scientologické církve, jejíž je Tom jedním z největších stoupenců.


Zprávy ze zahraničí ohledně rozvodu si poslechni zde:


Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář