RACHEL WEISZ SE VŽDYCKY STYDĚLA HRÁT

2. červenec 2012 | 08.10 |

STARS: Rachel Weisz se vždycky styděla hrát - foto
Zdroj: isifa.com

Britská hvězda, která je provdána za Daniela Craiga, si ve světě filmu vybudovala slušnou kariéru. Zazářila třeba ve filmech jako jsou Mumie, Pevné pouto nebo Fontána.

Přesto tvrdí, že hraní pro ní není něco naprosto přirozeného a je v práci mnohem zdrženlivější než v normálním životě.
"Jako dítě jsem nebyla moc stydlivá, ale styděla jsem se hrát. Nebyla jsem ten typ dítěte, který máma postaví na stůl, aby přede všemi tancovalo. Nebyla jsem hvězda školních představeních. Nebyla jsem typ, který rád vystupuje před obecenstvem. A myslím si, že dodneška tak úplně nejsem. Nemám to v sobě.”

I přes to všechno Rachel, která má šestiletého syna Henryho s bývalým partnerem Darrenem Aronofskym, vyhrála Oskara za nejlepší herečku ve vedlejší roli ve filmu Nepohodlný. Moc si ale na ten večer, kdy vyhrála, nepamatuje.
Rachel pro časopis Empire: "Je to neskutečný zážitek. Každý herec sní o tom, že se to stane, ale nevěříte, že se to stane skutečností. Předtím jsem na Oskarech nikdy ani nebyla. Je to opravdu obrovské, zahalené mlhou. Byla jsem v tu dobu ve vysokém stupni těhotenství a nemohla jsem jen tak jít a bavit se s ostatními.”

Rachel se brzy objeví ve filmu Bourneův odkaz (v kinech od 9. srpna 2012).
Bourneův odkaz navazuje na závěr Bourneova ultimáta. Veřejnost se dozvěděla o projektu Threadstone, a tak se ho příslušná vládní organizace rozhodne komplet zlikvidovat. A to doslova – nájemní zabijáci vraždí jednoho po druhém všechny agenty i další osoby, které o projektu věděli. A Aaron Cross (Jeremy Renner) je jedním z cílů. Jenomže se nehodlá vzdát bez boje, a tak se vydává na útěk společně s doktorkou genetiky (Rachel Weisz), jež se podílela na vylepšování jednotlivých agentů.


Pus si trailer k filmu Bourneův odkaz:


Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář