PRVNÍ RANDE!

3. červenec 2012 | 08.24 |

BOY ZÓNA: První rande! - foto
Zdroj: fotolia.com

První rande může být opravdu nervy drásající, zvlášť pokud se ti ten týpek opravdu líbí. Děláš si starosti s tím, co si vzít na sebe, kam jít, ale hlavně - o čem si povídat.

O čem bys měla mluvit? A co si naopak nechat pro sebe? Je ta historka o kočce tvojí ségry fakt vtipná?
Ničeho se neboj! Jsme tu pro vás :) První rande je vlastně zábava, stačí se jen uvolnit!


Udržuj oční kontakt

Oční kontakt dodá vašemu rande speciální atmosféru - a tvůj miláček by se speciální cítit měl! Protože ne každý má to štěstí vyrazit si s někým tak úžasným jako jsi ty ;) Přesto buď opatrná a s očním kontaktem to nepřeháněj (vzpomeň si na starší pány, kteří na tebe civí v obchoďáku), ale dej mu najevo, že jsi do vaší konverzace opravdu zabraná. Ať už budete mluvit o čemkoliv, bude to vypadat mnohem zajímavější, a navíc budeš působit sebejistě - a to je sexy!

Ptej se

Nikdo nemluví o ničem jiném raději než o sobě samotném. Ptej se na jeho koníčky, na jeho oblíbenou muziku, kde všude byl a kde se mu nejvíc líbilo. Jestli je slušný a chytrý, bude i on stejně nadšeně poslouchat všechno, o co se s ním podělíš ty.

Vyhni se drbům a nikdy na prvním rande nemluv o svých bývalých klucích - jinak to bude vypadat, že tvoje staré lásky jsou tam na rande s vámi. A to je hloupé!

Dobrý způsob, jak se vyhnout tomu, aby váš rozhovor působil jako interview? Místo toho, abyste seděli naproti sobě, sedněte si hezky vedle sebe. Je to romantické a také to pomůže zmírnit nervozitu, kterou na prvním rande často máme!

Ukaž svůj smysl pro humor!

Neříkáme, abys byla kvůli klukovi úplně někdo jiný, ale neboj se uvolnit, nehlídej se pořád a buď trochu praštěná. Užije si mnohem víc zábavy s vtipným škádlením než s tichou stydlivkou - pokud jste oba dva otevření a smějete se, nervozita bude pryč! Směj se jeho vtipům - jen tehdy, pokud opravdu vtipné jsou! - a taky hoď pár vlastních legračních historek do placu.

Možná si před prvním randem budeš chtít nějaké historky probrat se svojí nej kámoškou. Jestli ti řekne, že jsou moc zdlouhavé nebo nudné, vynechej je!

Tip navíc? Na prvním rande se vyhni sprostým vtipům. Nechceš přece, aby si to vyložil špatně a považoval tě za holku, které jde jenom o nezávazný flirtík (pokud to ale ten případ je, pak směle do toho!).

Dělejte něco, o čem si pak budete moct popovídat!

Jestli plánujete jít na večeři a do kina s klukem, kterého moc neznáš, jděte na večeři jako první. Ať už jde o vtipnou komedii s Adamem Sandlerem nebo napjetím nabitým akčňák, nevyhnutelně vám to poskytne další téma, o kterém si pak můžete popovídat, i kdyby byl film totální propadák!

A že na filmy zrovna moc nejsi? Nevadí! Možností, kam vyrazit a skvěle se pobavit, je přece tolik! Zábavní park, galerie, laser game, bruslení nebo bowling jsou také skvělým způsobem, jak prorazit ledy, a pak si o tom skvěle popovídat. Bod navíc, pokud ho porazíš v nějaké hře nebo sportu!

Zahoď telefon!

Naprosto chápeme, že telefon je obranným způsobem, jak přejít podivné chvilky ticha. Ale první rande je hlavně o tom, abyste se navzájem víc poznali, a to není možné, když své nej kámošce píšeš každé dvě minuty o tom, jak to probíhá.

Co dělat, když to vypadá, že tvému vyvolenému přirostl mobil k ruce? Pošli mu textovku: "Hej, já jsem přímo tady!”. Je to vtipné a navíc to jasně vystihne to, co mu tím chceš naznačit. Abys ho ujistila, že nejsi naštvaná nebo tak něco, můžeš ke zprávě připojit mrkající smajlík nebo na něj mrknou přímo od stolu - to už je na tobě!

Soustřeď se na něj

Poslouchej, co ti říká a užívej si vaší konverzaci. Jestli budeš příliš zabraná do myšlenek, jestli náhodou nemáš kousek jídla mezi zubama nebo čímkoliv jiným, přijdeš o veškerou tu zábavu spojenou s poznáváním někoho úžasného. Pokud se ti opravdu líbí, pečlivě mu naslouchej a dej mu najevo, že tě zajímá. Zvýší to i vaše šance na druhé rande!

A co když tě povídání s ním nebaví? Přenes se přes to, pouč se, a už s ním nikam nechoď. Nejspíš se k sobě prostě nehodíte.

Jedna malá rada na konec: Pokud si nejsi jistá, zůstaň záhadná. Nech ho, aby se tě ptal na otázky, ale nech si několik tajemství pro sebe, které můžete probrat na druhém rande!Máš nějaká témata, která vždycky vytáhneš na prvním rande? A jsou naopak věci, o kterých na prvním rande nikdy nemluvíš? Jaké bylo nejdivnější téma, o kterém ses na prvním rande bavila? Práskni nám to v komentářích!ČTI DÁL: Jak na kluky pozitivně zapůsobím?

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář