KATE WINSLET CHCE SVÝMI NEDOKONALOSTMI...

3. červenec 2012 | 08.26 |

KATE WINSLET CHCE SVÝMI NEDOKONALOSTMI POVZBUDIT OSTATNÍ ŽENY

STARS: Kate Winslet chce svými nedokonalostmi povzbudit ostatní ženy - foto
Zdroj: isifa.com

Šestatřicetiletou herečku trápí stejné problémy asi jako každou ženu jejího věku - povislá prsa a celulitida.

Přesto je ráda za to, že se objevila v několika filmech nahá, protože je přesvědčená o tom, že její nedokonalosti mohou povzbudit ostatní ženy.
Kate řekla novinám The Sun: "Vypadám úplně stejně jako ostatní lidi na chodníku. Nemám dokonalá prsa, nejsem bez celulitidy - samozřejmě, že ne - a mám plnější křivky. Ale pokud je to něco, co dodá ženám odvahu, pak je to skvělé. Když se nad tím opravdu zamyslím, je to jedním z důvodů, proč jsem se svlékla před kamerou. Myslím, že je to správné pro filmovou postavu a příběh, ale také vím, že moc lidí to nedělá - jsem prostě normální ženská a ukazuji to ostatním."

Hvězda Titanicu, která randí s podnikatelem Nedem Rocknrollem, o sobě říká, že když dospívala, nemyslela si o sobě, že je nějak hezká, ale dnes je se sebou spokojená.
Kate dodala: "Mám nízké sebevědomí a myslím si, že je to kvůli mému dospívání. Když mi byla jednadvacet let, představovala jsem si, že v šestatřiceti budu mít prsa u kolenou, ošklivé vlasy a zuby. Když jste mladší, myslíte si, že jsou lidé v pozdních třicátých letech už staří. Já se ale cítím silnější, zdravější a jistější než kdy předtím."

Kate právě natáčí svůj nejnovější film Labor Day v Severní Americe.


Připomeň si Kate v legendárním Titanicu:

ČTI DÁL: Titanic vyplouvá na plátna kin ve 3D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář