KATIE HOLMES SE OBÁVÁ, ŽE JI SLEDUJÍ!

3. červenec 2012 | 08.28 |

Katie a Tom, když byli ještě šastní.
Zdroj: isifa.com

Katie Holmes, která koncem minulého týdne požádala o rozvod s Tomem Cruisem - oddaného člena scientologické církve, se obává, že je sledována detektivy najatými scientology.

Zdroj řekl novinám The Sun: "Asi tak tři dny předtím, než byl oznámen rozvod, byl před bytem v Greenwich Village v New Yorku zaparkován Mercedes SUV. Auto stálo asi sto metrů od bytu a sedělo v něm několik podezřele vypadajících mužů s černými brýlemi. Když Katie vyšla ven, snažili se ji tajně sledovat. Bylo jasné, že nešlo o paparazzi nebo tisk. Vypadali jako bývalí členové armády nebo policie a měli s sebou malý kapesní fotoaparát."

Katie, která žádá, aby byla jejich šestiletá dcerka Suri svěřena výhradně do její péče, byla celou záležitostí znepokojená natolik, že nařídila své vlastní ochrance, aby muže vyfotili a předali fotky policii.
Zdroj pokračuje: "Ochranka Katie vyšla ven a začala muže fotit a nahrávat. Potom přijela policie a šla se mužů zeptat, co tam dělají."

Třiatřicetiletá herečka už prý měla dost bezmezné oddanosti Toma Cruise scientologické církvi (jejíž členem je například i John Travolta), a to ji přimělo podat žádost o rozvod, protože prý chce pro svoji dcerku jen to nejlepší. 
Zdroj dodal: "Katie chce prostě jen to nejlepší pro Suri. Je to pro ni teď moc těžké, ale je statečná. Katie se teď nachází v hrozné situaci."


Zprávy ze zahraničí ohledně rozvodu si poslechni zde: 

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře