PARIS HILTON CHCE VLASTNÍ SÍŤ HOTELŮ

4. červenec 2012 | 09.17 |

STARS: Paris Hilton chce vlastní síť hotelů - foto
Zdroj: isifa.com

Jednatřicetiletá kráska by se ráda pustila do další oblasti podnikání a chtěla by tak pokračovat ve stopách svého pradědečka, který založil slavnou hotelovou síť Hilton.

Plánuje si založit vlastní síť hotelů a zábavních podniků.
Paris řekla: "Vždycky pracuji na budování své značky. Jako další si chci založit vlastní síť hotelů, nočních klubů a restaurací. Chci se více věnovat nemovitostem, je to dědictví naší rodiny."

Paris, která brzy uvede na trh v řadě již patnáctý parfém Dazzle, mimo záměru vytvořit si vlastní hotelovou síť plánovala i rozšíření sítě jejích obchodů v zemích jako jsou Indie a Brazílie.

Paris, která v současné době randí s Djem Afrojackem, dodala časopisu Britain's HELLO!: "Právě jsem měla několik schůzek ohledně otevření víc obchodů značky Paris Hilton v Indii a Brazílii - teď mám víc než padesát takových obchodů. Otevírám také plážový klub na Filipínách a na konci roku budu produkovat některé televizní show. Stále i pracuji na své kolekci kabelek, bot a řasenek. Mám prostě plné ruce práce!"

Paris Whitney Hilton se narodila 17. února 1981 v New Yorku jako nejstarší ze čtyř dětí Richarda Hiltona, vnuka zakladatele hotelového impéria Conrada Hiltona. Když Conrad Hilton v roce 1979 zemřel, nic svým dětem ze svého pohádkového jmění neodkázal, ale jeho syn Barron Hilton je o devět let později úspěšně vysoudil. Podle magazínu Forbes se dnes majetek klanu Hiltonových pohybuje někde okolo miliardy dolarů, ze které by Paris měla zdědit něco přes 50 milionů.


Pusť si song Stars Are Blind od Paris Hilton:


Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář