ROBERT PATTINSON: „JEN KRISTEN MI OPRAVDU ROZUMÍ.“

5. červenec 2012 | 08.21 |

STARS: Robert Pattinson: "Jen Kristen mi opravdu rozumí." - foto
Zdroj: isifa.com

Šestadvacetiletý Robert Pattinson se svojí hereckou kolegyní z Twilight ságy Kristen Steward randí už tři roky. Robert se přiznal, že je pro něj Kristen přímo ideální, protože ho chápe a ví, čím si prochází.

"Ví přesně, jak se cítím. Je to cílevědomá žena, která se chce po herecké stránce neustále vyvíjet. Má vynikající smysl pro to, co je dobré, a neustále mě vybízí k těm nejlepším výkonům."

Robert se také zmínil, že bylo skvělé, že spolu mohli jít na letošní festival v Cannes, protože si byli vzájemně oporou.
"Bylo úžasné, že jsme v sobě měli vzájemnou podporu. Z její přítomnosti na slavnostním promítání filmu Cosmopolis jsem byl sice nejdřív nervózní - seděla přímo přede mnou a já se na ní díval a snažil se poznat, jestli se jí ten film líbí nebo ne - ale nakonec mě uklidnila, když mi řekla, že je přímo nadšená."

Zatímco Robert letos v květnu na festivalu propagoval filmCosmopolis, Kristen tu byla se svým On The Road.

Filmík Cosmopolis bude v našich v kinech k vidění od 9. srpna.
Město New York, blízká budoucnost: Eric Packer (Robert Pattinson) je osmadvacetiletý nekorunovaný král Wall Street. Během jeho vyjížďky po městě dojde v ulicích Manhattanu k záhadné explozi a propukne peklo. Navíc zjišťuje, že se mu hroutí finanční impérium. Kontakt se skutečným světem, i když jen přes okna limuzíny, ještě prohlubuje jeho paranoiu. V průběhu čtyřiadvacetihodinové odysey začíná k smrti vyděšenému Ericovi docházet, že se jeho život blíží ke konci.


Pusť si trailer k fimlu Cosmopolis:


Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář