MILEY CYRUS CHCE SPOUSTU DĚTÍ

5. červenec 2012 | 08.22 |

STARS: Miley Cyrus chce spoustu dětí - foto
Zdroj: isifa.com

Devatenáctiletá hvězda Miley Cyrus, která se nedávno zasnoubila se čtyřiadvacetiletým hercem Liamem Hemsworthem, teď sice na děti nespěchá, ale do budoucna by chtěla velkou rodinu.

Zdroj řekl: "Miley má hodně bratrů a sester a i ona chce mít spoustu dětí. Chce to samé pro svojí vlastní rodinu. Chce, aby všechny děti byli její vlastní, ale ještě nějakou dobu to potrvá, protože má ráda svoje tělo a zatím chce ještě zůstat sexy manželkou."

Zatímco teď Miley na mateřství nespěchá, lidé z jejího okolí tvrdí, že si svojí úlohu budoucí matky tak trochu trénuje na dcerce Liamova bratra.
Zdroj dodal HollywoodLife.com: "Touhu po vlastních dětech se jí podařilo potlačit tím, že se stará o miminko Chrise Hemswortha. Hlídá jí, kdykoliv je potřeba. India Rose v ní nevyvolává potřebu mít dítě dřív, ale je ráda, že jí může být nablízku. Její vlastní dítě může přece přijít později - pokud neotěhotní náhodou."

Liam Hemsworth požádal Miley Cyrus o ruku zhruba před jedním měsícem po třech letech randění. Pár se seznámil na natáčení filmu "Poslední píseň" v roce 2009. Liam už se předtím přiznal, že i když se snažil být profesionální a držet si odstup, nemohli si pomoct a při úzké spolupráci se do sebe vzájemně zamilovali.
I když se Miley a Liam v roce 2010 na nějaký čas rozešli, dali se minulý rok zase dohromady.
Miley se nyní pyšní prstýnkem s tří a půl karátovým diamantem z klenotnictví Neil Lane.
Novopečená snoubenka se na Twitteru svým fanouškům svěřila se svými pocity:"Život je krásný."


Proč Miley Liama miluje, o tom se dozvíš v následujícím videu (v angličtině):


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře