PROČ CHODÍ TOLIK KLUKŮ ROZKROČMO?

6. červenec 2012 | 08.01 |

BOY ZÓNA: Proč chodí tolik kluků rozkročmo? - foto
Zdroj: fotolia.com

Vy se ptáte, skutečný kluk odpovídá! Tomáš to tu rozjede a prozradí nám tajemství kluků :)

Neuvěřitelný. Když jsem tuhle otázku četl, hned jsem věděl, co má tazatelka na mysli. Tenhle super cool macho způsob chůze, který můžete vidět u tolika kluků: mírně rozkročmo, přihrbení, nohama šoupou po zemi, jakoby šli po ledu, a přitom nesli neviditelný metrákový náklad. Jsou okamžiky, kdy jsem rád, že tady v BRAVO GIRL! nejsem vyfocený. Tohle je jeden z těch okamžiků. Protože když na tuhle otázku odpovím upřímně – tak jako vždycky – prozradím pravděpodobně nejtrapnější chlapecké tajemství jaké existuje. A tak zradím všechny kluky. Ale co se dá dělat – taková už je holt moje práce. 

Tak tedy zpátky k tomu divnému způsobu chůze. Tenhle typický macho "mám to pod kontrolou" způsob chůze je totiž možné vidět i u slavných. Flo Rida a Ne-Yo se ve svých hudebních videoklipech pohybují úplně stejně blbě rozkročmo a šoupavou chůzí jako většina kluků z tvojí třídy. Ne snad proto, že by měli natažené svaly z nadměrného sportování nebo že by ty jejich obrovský tenisky byly tak těžký, že by ani nemohli zvednout nohy ze země. Kdepak. Ve skutečnosti má tenhle způsob chůze vám holkám sdělit, že kluci jsou dobře vybavení mezi nohama. Samozřejmě, že to není vědomé, ale hluboko v chlapecké mysli je zakotveno: čím větší má kluk penis, tím zajímavější je pro holky. Takže: kluci, co chodí tak ležérně a nohama pořád šoupou po zemi, chtějí působit obzvláště mužně. A – upřímně – taky se jim to daří. 

Tenhle způsob chůze má totiž u holek opravdu úspěch. Kluk, který se pohybuje takovýmhle macho způsobem, ti připadá silnější a víc cool než takový, který prostě jenom normálně jde dopředu. Buď k sobě upřímná. Je to tak, nebo snad ne? Navíc chůze tímhle způsobem je taky pomalá a to působí ležérním a nenuceným dojmem. Proč? Protože spěch, shon a neklid jsou znamením nervozity a nejistoty. Kdo se pohybuje pomalu a vyzařuje klid, působí sebevědoměji. 

Ale přeci jenom je to trochu trapné, co všechno my kluci děláme jenom proto, abychom se vám holkám líbili. Což mě přivádí na myšlenku, že bychom mohli pro změnu udělat taky něco pro kluky. Existují věci, které my kluci děláme nebo říkáme, abychom působili mužně, které vám holkám připadají obzvláště hloupé? Které opravdu nemusíš? Napiš nám v komentech!


Co je za tímhle "macho" způsobem chůze?

Jirka (16)
"Já nosím kalhoty rád hodně povolené. Je přece logické, že pak člověk automaticky šoupe nohama po zemi!"

Jindra (16)
"Mně připadá, že když chodím tímhle způsobem, tak vypadám obzvláště cool a ležérně."

Martin (17)
"Já prostě nemám chuť zvedat svoje nohy. Kromě toho má člověk s touhle chůzí větší úspěch u holek!"

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 5 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: PROČ CHODÍ TOLIK KLUKŮ ROZKROČMO? větší penis 12. 11. 2012 - 10:07