VZTAH KATY PERRY S ROBEM ACROYDEM PRÝ NENÍ VÁŽNÝ

7. červenec 2012 | 08.05 |

STARS: Vztah Katy Perry s Robem Acroydem prý není vážný - foto
Zdroj: isifa.com

Zpěvačka hitu 'Wide Awake' Katy Perry je s kytarystou kapely Florence + the Machine spojována už od doby, kdy se potkali na Coachella festivalu v dubnu. Katy ale říká, že spolu randí jen příležitostně.

Když se jí noviny USA Today zeptali na její vztah, Katy odpověděla: "Vztah ani není vhodné označení. Jsou chvíle, kdy jdu ven, seznamuji se s lidmi a flirtuji s nimi, ale není to nic vážného."

Kate se dřív ale svým přátelům svěřila, že se díky Robovi se po nepovedeném čtrnáctiměsíčním manželství s Russellem Brandem, které skončilo v prosinci, opět cítí sexy a naživu.
Zdroj prozradil: "Rob je první kluk, se kterým Katy randila od doby, kdy se rozešli s Russellem. Byla stále moc křehká, ale svěřila se přátelům, že se po dvou víkendech s Robem na Coachella festivalu opět cítí sexy a naživu. I když Rob pokračoval v turné se svojí kapelou po Americe, mluvili spolu až třikrát denně a pořád si psali."

Katy (27) se také zmínila, že cítí, že je teď na dobré cestě dát dohromady, a snaží se převzít kontrolu nad jejím osudem.
Katy dodala: "Já osobně teď nikoho nehledám. Jde mi jen o to zahojit rány. To je jediné, o co mi teď jde. Moje pohádka se naprosto změnila. Nepotřebuji prince na bílém koni, aby měla šastný konec. Šastný konec si můžu udělat sama."


Pus si písničku Fireworks od Katynky :)


Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář