ADELE NAZPÍVALA PÍSNIČKY SVÉMU NENAROZENÉMU...

9. červenec 2012 | 08.20 |

ADELE NAZPÍVALA PÍSNIČKY SVÉMU NENAROZENÉMU MIMINKU

STARS: Adele nazpívala písničky svému nenarozenému miminku - foto
Zdroj: isifa.com

Zpěvačka hitu 'Someone Like You' Adele, která minulý měsíc potvrdila, že čeká první miminko se svým přítelem Simonem Koneckim, vytvořila album písniček, které přehrává svému bříšku, aby si miminko zvyklo na její hlas.

Zdroj řekl: "Hraje ty písničky svému bříšku. Adele chce, aby se její hlas dostal k miminku a co nejvíce tak na něj působit uklidňujícími zvuky."

I když těhulky většinou nacházejí zálibu v jídle, Adele si našla jiného koníčka - stolní hry.
Zdroj dodal novinám The Sun: "Adele si trochu ulítává na stolních hrách. Nejvíc má ráda hry jako Jenga, Monopoly nebo Scrabble. Její kamarád jí nedávno i nějakou sadu stolních her koupil."

Adele se na webu minulý týden svěřila, že je šťastná, že založí rodinu: "S potěšením vám mohu oznámit, že se Simonem čekáme miminko. Chtěla jsem, abyste tuhle novinku slyšeli přímo ode mě. Jsme v sedmém nebi, moc šťastní, ale chtěla bych vás poprosit, abyste respektovali naše soukromí v tomto drahocenném čase. Navždy vaše Adele."

Adele podle všeho nelení a už se učí, jak své budoucí dítě vychovávat.
Zdroj dodal: "Adele si myslí, že se od Jo Frost ze Superchůvy může hodně naučit a ví, jak vychovat děti co nejlépe. Sledovala britskou i americkou verzi opakování Superchůvy."

Adele se nechala slyšet, že nebude utrácet spousty peněz za drahé zařízení pro miminko, jako to dělají její slavní kolegové.
Zdroj uzavřel: "Adele upřednostňuje kočárky ve starém stylu a vysoké dřevěné židle."


Pusť si Someone Like You od Adele!


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář