SÁGA HUNGER GAMES SE NAKONEC DOČKÁ ČTYŘ FILMŮ!

29. červenec 2012 | 07.08 |

MOVIE & TV: Sága Hunger Games se nakonec dočká čtyř filmů! - foto
Zdroj: Lionsgate

Velice populární Hunger Games půjdou ve šlépějích Twillight nebo Harryho Pottera a poslední díl rozdělí na filmovém plátně na dvě části!

Ještě třikrát se budou moci vydat do kina všichni fanoušci fenomenální světové ságy Hunger Games. Ta zaznamenala s prvním filmem úspěch snad na všech světových kontinentech, a tak se není čemu divit, že tvůrci avizují rozdělení posledního (třetího) dílu knihy na plátně na dvě části.

Nedávno společnost Lionsgate určila termín celosvětové premiéry druhého dílu ságy s názvem "Catching Fire". Ta byla stanovena na 22.listopadu 2012, tedy již za pět měsíců!

Na další dva filmy už si ale budou muset fanoušci počkat déle. Třetí díl (Mockingjay, Part 1) uvidíš v kinech od 21.listopadu 2014 a poslední, čtvrtý film (ale přitom vlastně "zbytek" 3.knihy) pak přibližně o rok později, v listopadu 2015. 

P.S: Ve druhém dílu Hunger Games si zahraje i herec Philip Seymour Hoffman. Nabídku dostala i herečka Jena Malone, která ji však ještě zvažuje. Internetem pak kolují zvěsti o tom, že by se ve filmu "Catching fires" nebo v některém z dalších pokračování mohl objevit dokonce Zac Efron!

Viděl/a jsi první díl Hunger Games? Jak se ti to líbilo?


Dobrý, ne?

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář