JOHNNY DEPP CHCE MÍT S VANESSOU DOBRÝ VZTAH

24. červenec 2012 | 09.21 |

STARS: Johnny Depp chce mít s Vanessou dobrý vztah - foto
Zdroj: isifa.com

Hvězda filmu "Piráti z Karibiku" Johhny Depp letěl na jih Fracie ve snaze dát věci do pořádku s modelkou a herečkou Vanessou Paradis. Jako dárek jí přivezl starožitný přívěšek s nápisem "Mé srdce je vždy s tebou".

Zdroj blízký slavnému páru, který spolu byl celých čtvrnáct let a má spolu dvě děti - Lily-Rose (13) a Jacka (10), řekl novinám The Sun: "Vyrazili na rodinnou dovolenou, aby dětem ukázali, že jsou stále silná rodina, ať už jsou jejich rodiče spolu nebo ne."

A zdroj pokračuje: "To, že jí dal tak dojemný dar, znamená opravdu hodně. Johnny chce být se svojí rodinou, rodina pro něj moc znamená. Jeho děti jsou pro něj vším. Nejvíc ze všeho potřebují strávit nějaký čas spolu daleko od Hollywoodu, a to právě teď dělají."

I když se Johnny a Vanessa nikdy nevzali, Vanessa od Johnyyho jednorázově dostane 150 milionů dolarů (v přepočtu zhruba 3 miliardy korun).

Od té doby, co se v červnu po měsících spekulací rozešli, byl Johnny spojován s herečkou Amber Heard. Nicméně pár se rozhodl, že stráví nějaký čas odděleně.


Byla to velká láska =)


Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář