ROBERT PATTINSON SI MUSEL VZÍT PARUKU!

24. červenec 2012 | 09.25 |

STARS: Robert Pattinson si musel vzít paruku! - foto
Zdroj: isifa.com

Šestadvacetiletá hvězda Robert Pattinson musel nedávno přetočit nějaké scény pro poslední díl upíří ságy Twilight sága: Rozbřesk - 2. část.

Vlasy ale předtím shodil v domnění, že se v brzké době nebude vracet do své postavy upíra Edwarda Cullena. Jenže se do role vrátit musel, a tak si musel vzít paruku! Robert ale moc nadšený nebyl...

Robert ve svém projevu na San Diego Comic-Conu: "Před několika týdny jsme museli přetočit nějaké scény, a bylo to poprvé, kdy jsem musel nosit paruku. Nevěřil bych, že poslední dva dny ságy Twilight k mojí hlavě připnou oranžovou paruku."

Robert paruku nenáviděl a označoval ji jako Frankensteinovo monstrum. Také mu prý připadalo přihlouplé sloučení šesti různých paruk do jedné.

Nicméně Robert, který randí se svojí kolegyní ze ságy Twilight Kristen Stewart, paruku bere i s humorem.
Když se ho zeptali co by si sám sobě poradil, kdyby se mohl vrátit několik let zpátky, Robert zavtipkoval: "Nepodléhej tlaku vrstevníků a nenos paruku jako každý jiný na tomhle natáčení."

Robert totiž nebyl jediný, kdo si na hlavu musel vzít paruku. Paruce totiž neunikli ani Taylor LautnerAshley Greene a Nikki Reed.

Poslední díl ságy s názvem Twilight sága: Rozbřesk - 2. část bude v našich kinech k vidění od 15. listopadu.
Bella Cullenová porodila krásnou a zdravou holčičku. Její obavy z prvního novorozeneckého roku zůstaly k údivu všech Cullenových nenaplněny. Bella si na upírský život totiž zvyká s neuvěřitelnou lehkostí. Zdá se, že šťastnější už být nemůže. Má vše po čem kdy toužila. Ironií osudu se ale právě v této dokonalé chvíli zdá, že vše přijde vniveč. Na scéně se znovu objevují Volturiovi, kteří nemají v úmyslu nic menšího, než zničit rodinu Cullenových. Povede se jim to? Kolik útrap si ještě budou muset Cullenovi vytrpět, než si budou moct říct: "Šťastně až na věky"? A dojde k tomu vůbec?


Pusť si trailer k filmu Twilight sága: Rozbřesk - 2. část:


Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář