Kaichou wa Maid-sama!

28. leden 2014 | 17.35 |
› 

Kds

Misaki Ajuzawa se stala první Předsedkyní školní rady na Seikaské střední škole, která ještě nedávno byla školou jen pro chlapce, což má jeden následek: zdejší ženská populace je v menšině. Proto Misaki bere vše do svých rukou a snaží se napravit pověst školy, která zní asi takto: "Pozor, škola plná špinavců a násilníků", aby Seikaskou střední začalo navštěvovat více děvčat. Na škole vládne pevnou a nemilosrdnou rukou, jenomže i přísná Předsedkyně má své tajemství. Pracuje na částečný úvazek v kavárně. Ale proč brigádu držet v tajnosti? Asi proto že se zde nosí jako pracovní uniformy oblečení pro služky. Kdyby to ostatní věděli, její pověst diktátorky by byla v troskách. Jenomže každé tajemství jednou vypluje na povrch. A tohle objeví Misakinin poněkud lhostejný spolužák Takumi Usui. Vyhlásí to po celé škole? Použije to k vydírání Misaki? Anebo snad...?

Můj názor: Viděla jsem to celé a musím přiznat, že to byl jeden z nejlepších romatických, komedialních a neuvěřitelných seriálů, na které jsem se kdy koukala. Doporučuji pro ty, co se rádi za smějou a budou sledovat život Misaki a toho, jaký si s Usuiem vytváří vztah.

!Nepřehlédni! 

Speciálně pro tento seriál vytvářím videa, která sem podle svého času dávám. Seriál má 26 dílů a jeden speciální díl (jen takovou zábavu)

Vaše admina

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře