Fragment soutěž - Syn pekel

29. září 2013 | 19.03 |

Pravidla soutěže:

Chcete-li se soutěže zúčastnit, napište nám odpověď na soutěžní otázku:

Jak se jmenovala vůbec první knížka, kterou vydalo autorce Michaele Burdové Nakladatelství Fragment?

a) Syn pekel – Vlčí krev 
b) Křišťály moci – Zrada temného elfa 
c) Poselství jednorožců – Strážci dobra

Odpovědi posílejte se svým celým jménem a poštovní adresou nejpozději do 14. října 2013 e-mailem na adresu soutez@fragment.cz nebo poštou na adresu Nakladatelství Fragment, Pujmanové 1221/4, 140 00 Praha 4. Do předmětu e-mailu nebo na obálku dopisu napište heslo V moci démonů.

Ze správných odpovědí vylosujeme pět výherců, kteří obdrží knížku s podpisem autorky. Nezapomeňte – uzávěrka soutěže je ve pondělí 14. října!

syn_pekel_v_moci_demonu  
Syn pekel – V moci démonů

Vydejme se do Velwetie, tajemné země obývané Temnovlky – nesmrtelnými bytostmi, ze kterých jde strach a lidé jsou pro ně pouhou kořistí. 

Schyluje se k velké bitvě o moc a vlkodlak Neran a elfka Liadel se ocitají ve velkém nebezpečí. Liadel se chtějí zmocnit nejen démoni, aby získali zpět svou ztracenou sílu, ale také vůdkyně Temnovlků, aby ji využila pro svůj plán. Podaří se Neranovi uchránit milovanou elfku před temnými silami? Co budou muset obětovat pro to, aby mohli být spolu? 

Druhý díl dvoudílné série.

152x228 mm, vázaná, 272 str., 299 Kč

Soutěž je určena pouze pro čtenáře s doručovací adresou v České republice. Příspěvky, u nichž nebude uvedeno jméno a celá poštovní adresa, nemohou být do soutěže zařazeny. Vyhrazujeme si právo na změnu pravidel bez předchozího upozornění. Nárok na výhru není možné právně vymáhat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář