Moje první rada u kreslení

27. prosinec 2013 | 21.37 |

 Začnu asi pozdravem... Ahoj:)

Potom vám řeknu, že jsem dostala k Vánocům takovou, jakoby knížečku o kreslení mang, na kterou jsem se dívala už opravdu dlouho. Má to takové ty postavičky, kde jsou ukázané, jak to bylo geometricky nakreslené (kolečka, čáry atd.) a uviděla jsem to popravdě i u jiných lidí a řekla jsem si, že sem mohu také něco dát.

Omlouvám se za obrázek, asi nevypadá zrovna k světu, ale tady jsem to prostě trochu odflákla. Hlavně jde o ty pomocné čáry, které jsem udělala. Obrázek je trochu nekvalitní kvůli tomu, že jsem to do skeneru strčila s celým blokem.

1. obrázek - je vidět jistě trochu světlejší čáry u druhé osoby kolem oka (vypadají asi takto -> = ) a čára krájící nos a bradu o obou hlav. Nějací lidé dělají celé kolečko, avšak pro mě stačí jen část, abych věděla, kam co vše dát. Když se dotknete tváře, určitě ucítíte vystupovat nos a trochu i bradu. 

1. pokus a)

2. obrázek - tady jsem se pokusila radši pro některé čáry zvýraznit. Ty dvě červené čáry by neměli být takto rovné, ale spíše trochu zkroucené, jako kdybyste dvě závorky položily.

1. pokus b)

Doufám, že jsem nějakým trochu poradila a jestli budete mít otázky, ptejte se. Mail: stargatelira@klikni.cz nebo webový mail: mojeweby@klikni.cz

Vaše admin

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář