JUSTIN BIEBER BYL VE VĚZENÍ!

25. leden 2014 | 07.09 |

 Trochu starší zpráva z Bravoweb.cz. Nejsem jeho fanoušek a ani mě nijak zvlášt nezajímá, ale učitelka Němčiny se o tom ve škole zmínila, a tak jsem se na tuto zprávu sama podívala.

Obrovský hazard se svým zdravím, jinak se nedá nazvat ranní eskapáda Justina Biebera. Devatenáctiletý hvězdný zpěvák byl zatčen v Miami. Ve svém žlutém Lamborghini si to na silnici rozdával se svým kámošem Khalilem, který řídil Lamborghini v červené barvě. Policie ale pro jejich "závod", během něhož jeli rychlostí okolo 100 km/hod v úseku s povolenou "padesátkou", neměla pochopení.
Justin se byl ve středu večer zabavit v místním strip clubu na Lincolnově ulici. Po jeho opuštění ho ale nenapadla moc dobrá zábava, která může mít dost závažné následky. Při zatýkání totiž mladý zpěvák kladl odpor a i po zpacifikování policisty byl velmi vulgární. Harvey Levin z TMZ uvedl pro rádiový pořad "On Air With Ryan Seacrest", že Justin podle policie páchl alkoholem a měl krví zalité oči. Dechová zkouška na místě alkohol u zpěváka potvrdila, z čehož by devatenáctiletá hvězda mohla mít velký průšvih.
Justin je podle všech dostupných zpráv už není ve vězení, kde se podroboval testům na přítomnost alkoholu a marihuany v krvi.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře