Opravy obrázku, podle mého

10. únor 2014 | 00.00 |
› 

Kreslíte? Takto začnu. Možná někdo bude vědět jaké to je, když oskenuje hotový obrázek a vidí ty obrovské chyby, i když je předtím neviděl, ne? Tento článek bude trochu mluvit o takových chybách.

Nějaký ten špatný okraj se může oříznou, ale co ten zbytek? Někdo má ten program na úpravu, někdo ale musí vytáhnou obrázek ze skeneru a začít opravovat. Mě se dost stává, že mám hotový obrázek a když ho dám do skeneru a obrázek uvidím na monitoru, málem dostávám srdeční zástavu. Někdy ho dostávám u jednoho obrázku alespoň dvacet, dokud to nevzdám a utrousím, že se to zachránit stejně už nedá. Příkladem tu bude můj nedávný obrázek Blooda. Ani on se nevyhnul tomu, abych ho neopravovala. Předem se bráním, že sám originál nebyl správně podle linek. Oči byly od sebe křivé a spodní čelist také neměl tak úplně v pořádku.

Obrázek je majetkem administrátora blogu, pokud bude chtít někdo uveřejňovat tento obrázek či tento článek, tak prosím uveřejňujte s odkazem na tento blog!bloo

1. První obrázek ukazuje, co jsem vytvořila a na co teda nejsem hrdá. Ve spodní čelisti je ten problém, že není tvar byl trochu neurčitý. Vlasy má světlé a košile na dvou třetinách jeho krku není tolik vidět. Také problém byl ve vlasech padající na tvář, byly moc vysoko.

2. Všechny chyby napsané v prvním bodě byly opravené, ale odhalila jsem k tomu špatné oči. To jedno mělo být o něco více otevřené, ale až tak vysoko zas ne. Také brada je tu trochu na pláš, jak je spadlá moc dlouho. S čelistí jsem si trochu pomohla pravítkem, jinak to nešlo. 

3. Tento obrázek je konečný výtvor. Vlasy byly ještě ztmavené, brada upravená, zapomenuté stíny byly přidělené a oči co nejlépe opravené. Celková práce celkem byly asi tři hodiny, jedna z nich byla ta na všechnu tuto opravdu (všech bodů). Obrázkem jsem docela spokojená, možná jsem nemusela dělat tak náhled na jeho tvář ;P

Pokud nějaká připomínka, či nějaká otázka, zeptejte se - bez problémů odpovím co nejdříve.

Vaše admina 

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář