Překlad mang

8. duben 2014 | 18.57 |

 Samozřejmě něco napíšu o překládání mangy. Informace zde jsem dala do otázek, jež napíše jistě mnoho čtenářů mangy jejich překladatelům.

Kdy bude další kapitola?

Odpověď: Nová kapitola bude vždy za týden o výkendu (sobota nebo neděle). Vždy to bude jen jedna, výjimečně ještě druhá, kapitola. 

Dá se to stahovat?

Odpověď: Možnost stáhnutí bude možná na uloz.to. Aktuálně je ke stažení manga 1/2 Love! (uloz.to/soubory/Lirian232/dokumenty/1-2-love-manga/)

Mohu dát mangu na svůj blog či web?

Odpověď: Pouze s odkazem na tento blog. Pokud byste chtěli spolupráci s vkládáním mangy na své stránky, napište prosím do náštěvní knihy, do komentáře pod daným článkem nebo mailem (stargatelira@klikni.cz). Manga nesmí být však též považována za překlad někoho jiného (překlad udělala Lira Torová).

Také rád(a) překládám. Mohla by být spolupráce?

Odpověď: Jistě, že ano. Pokud je překlad od vás, tak samozřejmě. Pokud byste chtěli mít zde na blogu svou mangu, tak prosím napište na mail administrátora. Můžete i hned poslad svůj překlad. Pokud byste k tomu chtěli něco do článku napsat, není problém. Také bude nutné se dohotnout, jestli chcete odkaz na překlad dát na akihabaru. Nakonec je zapotřebí jen jméno toho, kdo to přeložil, popřípadě i adresu na blog, jestli máte. Mail bude uveřejněn jen na přání.

Doufám, že tyto informace stačí. Pokud ale máte přesto nějaké otázky ohledně překladu, nevadí, pokud je napíšete do komentáře.

JInak se omlouvám, pokud se některé otázky zdály trochu troufalé či přehnané, ale ráda dám příležitost. 

administrátor blogu

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 5 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře