Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru

19. červenec 2014 | 21.45 |
› 

 Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru

uraofid

1) Anime
*Spoiler*!!
Když jsem poprvé s Uragiri setkala, bylo to první anime. Ale kvůli tomu "shounei-ai!", které u toho bylo, jsem se na toto anime nechtěla podívat. Ale zvědost je mrška. Podívala jsem se tedy na první episodu. Dobrý anime. Luko (Zess) se mi zalíbil. Jeho dabéra znám už z jiných anime a připadal mi strašně skvělý. Hlavně se mi líbila scénka, kde Luka právě držel Yuki kolem pasu, když ho zachránil před srážkou s autem. Potom už jsem se chtěla na to anime dívat dál. Bylo skvělé, že dali Shuseovi dabéra Mamoru, je také skvělý a zrovna se to k němu hodilo.
(Pro zvětšení klikněte na obrázek)

2) Manga
Manga se mi také líbila. Ta kresba... Prostě úžas. Přečetla jsem si jen sedm kapitol, jelikož více překlad nešel. Škoda. Kresba Luka byla dokonalá. Autorka měla skvělý nápad na příběh o klukovi, který je reinkarnací dívky, do které byl zamilovaný démon Luka a slíbil jí věrnost. Luka se potom ukázal před Yuki (už kluk) a chránil ho i přesto, že si Yuki nic ze svého minulého života nepamatoval.
(Klikněte na obrázek pro zvětšení)

3) Divadelní drama
Tohle mě překvapilo. Nečekala bych, že udělají i divadelní představení, ale to jsem se asi neměla divit, když udělali takhle i muzikál Kuroshitsuji. Divadlo bohužel není přeložené (titulky) a titulky v angličtině jsem nenašla. Ale dobrý. Yuki mě ze začátku šokoval, ale potom jsem si na postavu zvykla. Luka nebyl už tak krásný, ale je pravda, že tenhle herec se na to hodí. Zalíbila se mi asi nejvíce písnička ze začátku představení. Drželo se to tématu a příběh zkrátily, aby to nebylo příliš dlouhé (také anime má 24 episod a manga má něco přes 70 kapitol). V divadle se mi také líbil herec hrající Yukiho přítele (Kanda nebo tak).
Mám i tu písničku ke stažení zde (tu část hned vepředu)Shrnutí o příběhu: Yuki je skvělá postava. Hodně naivní a plný toho dětského přání, že musí být ve světě jen to dobré, ale je pravda, že to na něm bylo to krásné. Luka byl úžasný svou věrností. Byl tu vždy pro Yuki a chránil ho svým tělem. Když mu bylo smutno, podal mu pomocnou ruku a vyslyšel ho. Myslím, že hodně z nás potřebuje někoho jako je zrovna Luka. Ještě jsem zapomněla na Toko a Tsukuma. Oba to byli fajn sourozenci a musím uznat, že jsem vděčná dabérům za propůjčení hlasu Juna Fukuyama. Byla bych dost ráda, kdyby se natočil i film, ale asi bych je zabila, kdyby tam dali nějaké šílence.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář