Malý bazar knih

26. září 2014 | 19.40 |
› 

 Před nedávnem jsem si koupila nové knížky, ale bohužel jsem neměla v knihovně už dost místa, tak jsem začala s velkým úklidem. Nakonec jsem vybrala nějaké kousky, které vám tu nabídnu. Cena zde určená je BEZ POŠTOVNÉHO, to znamená, že cena bude vyšší (záleží na aktualním poštovném). Jsem v celku dobrá v hodnocení věcí, tak jsem se to snažila určit tak, aby cena odpovídala dané knize.

Pokud se vám bude některá z k nich líbit, tak napište na stargatelira@klikni.cz

Platba bude předem na účet.

Dvaadvacetiletá americká studentka Alex (pro přátele X) přijíždí do Neapole, 
kde chce získat pro svou práci podklady o italské mafii. První večer se v luxusní 
kavárně setká s elegantním mužem, který jí naprosto učaruje.

Marc Roscarrick - potomek šlechtického rodu - je přátelský, společenský, 
inteligentní a neuvěřitelně přitažlivý. Kolem něj se však vznáší aura záhadnosti. 
Atraktivní muž v X probudí dosud nepoznanou spalující touhu. Jeho tajemství 
je ale pro dívku šokující.

Vztah X s Marcem je možný pouze za jeho podmínek. Dokáže se X vzdát 
svých přání a podřídit se? Své touze, ohromující přitažlivosti a erotickým 
tajemstvím, která ji děsí a vzrušují zároveň?
Zdroj anotace: patro.cz
Stav: Jako nová, nijak nepoškozená.
Cena: 200,-
"Pomstím se těm, kdo zradili moji rodinu. Jsem Ezio Auditore da Firenze. Jsem asasín..." Zrazen vládnoucími rodinami Itálie se mladý muž vydává na výpravu za pomstou. Aby vymýtil korupci a vrátil své rodině čest, naučí se řemeslu asasínů. Cestou Ezio využije moudrosti takových velikánů, jako jsou Leonardo da Vinci a Niccolo Machiavelli, a ví, že přežití mu zajistí jen vlastní dovednosti. Spojencům pomůže nastolit změnu a prosadit svobodu a spravedlnost. Pro nepřátele se stane hrozbou. Tak začíná příběh moci, pomsty a spiknutí.
Zdroj anotace: heureka.cz
Stav: První kniha má z vrchu mírně promáčklé listy, nijak to však nezasahuje do textu v knize.
Cena: 150,-
Niccolò Polo, otec Marka, konečně odhalí příběh, který uchovával v tajnosti celý život – příběh Altaira, jednoho z nejlepších asasínů bratrstva. Altair se vydává splnit těžký úkol – úkol, který ho zavede do Svaté země a ukáže mu skutečný význam Zákona asasínů. Aby dokázal svoji oddanost, musí Altair porazit devět smrtelně nebezpečných nepřátel, a to včetně velmistra templářů, Roberta ze Sablé. Poprvé je zde vyprávěn příběh Altairova života: cesta, která změní chod dějin; jeho nekonečná bitva s templářským spiknutím; rodinný život, který je stejně tragický jako šokující; a konečná zrada starého přítele. 
Zdroj anotace: heureka.cz
Stav: Zachovalá, jako nová.
Cena: 199,-

Z kdysi mocného Říma zbyly jen ruiny. Městu vládne utrpení a potupa a jeho obyvatelé žijí ve stínu nelítostné rodiny Borgiů. Jen jeden muž může lid osvobodit od tyranie Borgiů – Ezio Auditore, mistr asasín. Eziovo tažení ho zavede až na hranice jeho možností. Cesare Borgia, zákeřnější a nebezpečnější než jeho otec papež, nespočine, dokud nedobude Itálii. A ve zrádných dobách se spiklenci dají najít všude, dokonce i v řadách samotného bratrstva.
Zdroj anotace: heureka.cz
Stav: Zachovalá, skoro jako nová.
Cena: 199,-
Začíná šestnácté století. Templáři v čele s rodem Borgiů byli sice navenek poraženi, ale přesto se stále nevzdávají šance získat opět moc. Prostředkem by se měla stát tajemná knihovna zapečetěná kdysi dávným asasínským Strážcem Altairem Ibn-La'Ahádem v syrské pevnosti Masyaf. Tu templáři ovládají a jejich cíl je jediný - knihovnu odpečetit a dostat se k Altairovu odkazu. Cestu k němu dláždí zisk několika knih, rozesetých před lety Niccolem Polem po různých místech Konstantinopole. Stárnoucí asasínský Strážce Ezio Auditore cítí, že konec života se blíží, přesto ví, že jeho úkol ještě nebyl dokončen. Vydává se tak až do Byzancie, aby sám odhalil tajemství, které by mohlo změnit nejen jeho vlastní náhled na svět, ale i celkovou rovnováhu sil v boji mezi věčnými nepřáteli - asasíny a templáři...
Zdroj anotace: heureka.cz
Stav: Jako nová.
Cena: 199,-
Ve druhém svazku této série podniknou čarodějky cestu do Zazu, tajemné vesničky uprostřed džungle, kde se každý rok odehrávají oslavy svátku Živé vody. Obřad návratu Smargdového ptáka však tentokrát provázejí dramatické události a čarodějky náhle zjistí, že právě ony mají v rukou osud obyvatel Zazu. Musejí se vydat Poslední stezkou Kojota, která je zavede do Rudé pouště. Tam na ně čekají mocní a zákeřní protivníci.
Zdroj anotace: eshop.knihydobrovsky.cz
Stav: V dobrém stavu, jako nové.
Cena: 50,-
Prodáno!
V pořadí už třetí expedice zavede pětici čarodějek na Korálový ostrov. Brzy po svém příjezdu se dozvědí, že v okolí ostrova se tvoří zrádné víry, v nichž se ztrácejí lodě. Tajemný strážce majáku, stará mapa, magický trojúhelník a podivná ryba - to vše jsou jen další střípky složité hádanky, kterou je třeba rozluštit. Při pátrání se čarodějky nakonec dostanou až do mořských hlubin. Zde odhalí děsivou pravdu o Světě ulity, jednom z nejstarších a nejzáhadnějších světů.
Zdroj anotace: eshop.knihydobrovsky.cz
Stav: V dobrém stavu, jako nová.
Cena: 50,-
Prodáno!
Ve čtvrtém svazku Expedice W.I.T.C.H. se čarodějky se studenty Sheffieldského Institutu vypraví vlakem do Větrných hor na hrad Jednorožec. Zprvu nevinný výlet do nedalekého okolí Sheffieldu se změní v nebezpečnou misi, při které musejí Will, Irma, Taranee, Cornelia a Hay Lin rozluštit tajemství, jež má kořeny až ve středověku.
Zdroj anotace: Arara.cz
Stav: Ve velmi dobrém stavu
Cena: 50,-
Plná fantazie - přesně taková je kniha Čas čarodějnic od Deborah Harknessové. Autorka v ní vypráví příběh Diany Bishopové, historičky a čarodějnice, která má sice nadpřirozené nadání, ale celý život jej odmítá a bojuje s ním. Do jejího života se vnese nevítaný příval magie ve chvíli, kdy se jí dostane do rukou očarovaný alchymistický rukopis. Najednou se tak o ni začínají zajímat nejen čarodějnice, ale také démoni a upíři. Jedním z nich je i záhadný Matthew Clairmont, vědec, válečník a upír v jedné osobě. Mezi oběma hrdiny to zajiskří, a přes panující staleté nepřátelství je jasné, že půjde o velice mrazivou přitažlivost. Bude po porušení tabu následovat krutý trest?
První část série plné historie, magie, romantiky a napětí.
Zdroj anotace: knihcentrum.cz
Stav: Na měkké vazbě v rozích mírně poškozená, jinak jako nová.
Cena: 299,-
Rafťáci, to jsou Filip, Dany a jejich trampoty, které prožívají v létě při sjíždění Vltavy. Knižní podoba příběhu vznikla na motivy stejnojmenného filmového scénáře a vypráví o tom, jaké to je být nedočkavým teenagerem, který má vlastně jedinou utkvělou myšlenku - být už konečně chlap. Kterou slečnu si ale vybrat a jak ji získat?
Filipovy rozkošné nemotorné pokusy i důmyslné scénáře připravené zkušenějším kamarádem Danym stále ztroskotávají... a to s sebou samozřejmě přináší spoustu komických situací. Kluci se ale rozhodně nemíní vzdát, a tak to zkoušejí znovu a znovu, navzdory všem překážkám, které se jim staví do cesty. Musí přitom čelit Filipově rázné matce, situaci jim komplikují i Danyho rodiče bojující právě se stereotypem manželského života a jeho mladší bráška Honzík s nevšedním talentem působit ve svém okolí nepřetržité série nečekaných katastrof, či Bořek, který si jako vedoucí dívčího vodáckého kurzu stále hraje na něco, čím není. Nebyli by to ale Dany a Filip, aby si vždycky nějak neporadili...
Zdroj anotace: databazeknih.cz
Stav: Jako nová
Cena: 50,-
Grace je mladá a nenápadná dívka, která se o muže zatím nijak dvakrát nezajímala. Během své stáže v Londýně se však setká s charismatickým Jonathanem Huntingtonem, který ji probudí ze spánku. Grace se s ním stále hlouběji a hlouběji propadá do světa temných tužeb, ztrácí se ve víru svého chtíče. Zatímco Jonathan stále více prahne po naplnění své milostné touhy, Grace si musí uvědomit, jak nebezpečné jsou její city.
Zdroj anotace: patro.cz
Stav: Jako nová
Cena: 250,-
Kdo by tušil, že anděl může dostat dívku do tolika pekelných potíží? Jackie Brightonová, mladá a seriozní archeoložka, se toho rána probudila v kontejneru a celý následující den je ještě podivnější. Její důvěrně známé poprsí velikosti B se nějak zdvojnásobilo na velikost D, sexuální apetit se stal neukojitelným a patrně měla svůj první sex na jednu noc... s padlým andělem. Vše, co si pamatuje, jsou zvláštně hypnotické oči krásného Noema... a pak temného cizince, jehož kousnutí ji přeměnilo v nesmrtelnou vzrušující svůdnici.
Zdroj anotace: eknihkupec.cz
Stav: Jako nová.
Cena: 60,-
Deidra McKayová má nebvyklé schopnosti - umí mluvit se zvířaty, která ji následují, kam se hne. Ba co víc, pokládají ji za svou bohyni. Krásná dívka žije na skotské Vysočině koncem šestnáctého století, v době, kdy je král Jakub ve vzdáleném Londýně a nad mravy nevzdělaného lidu ostřížím zrakem bdí obdoba inkvizice. Jeden z "vyvolených" má vyšetřit léčitelské nadání Deidřiných rodičů. Poté, co spatří krásnou dívku, je jí jako posedlý. Neustává ve svém pronásledování a Deidra se vypraví hledat pomoc u kdysi velmi těžce raněného Stephena, kterého ani její rodiče zcela nevyléčili... Stephen má vlastní důvod k tomu, proč Deidře pomoci při hledání baobhan sith - čarodějnice, která jako jediná může zrušit dívčino prokletí. On sám chce, třeba i výměnou za svou duši, být zase zdravý. Už kvůli tomu, že Deidra ho začíná přitahovat...
Zdroj anotace: arara.cz
Stav: Jako nová.
Cena: 60,-
Claire přijela do Morganville studovat a dobře se bavit. Nepředpokládala, že spolužačky z koleje jí budou už od začátku ztrpčovat život. Ani pronájem pokoje ve velkém starém domě však vůbec není změnou k lepšímu. Noví spolubydlící mají svá temná tajemství... ale přijmou Claire mezi sebe, když se ulice města začnou hemžit zlem žíznícím po čerstvé krvi...
Zdroj anotace: brokilon.cz
Stav: Na zadní straně obalu mírně poškozena(dole).
Cena: 150,-
Drakie
Jacinda od malička žije s cejchem výjimečnosti a ví, že každý její krok je sledován. Touží ale po svobodě rozhodovat se sama za sebe. Když poruší nejposvátnější zásadu svého druhu, skoro za to zaplatí životem. Zachrání ji krásný cizinec, který byl poslán, aby lovil takové, jako je ona, potomky draků, kteří na sebe dokážou vzít lidskou podobu. Jacindina rodina je nucena uchýlit se do světa smrtelníků, kterému není lehké se přizpůsobit...
Zdroj anotace: academiaknihy.cz
Stav: Jako nová.
Cena: 250,-
Jacinda vyzradila tajemství svého drakijského kmene, aby zachránila chlapce, kterého miluje. Převtělila se kvůli němu před lidmi, a tak porušila jedno z nejpřísněji dodržovaných pravidel. Teď se ale musí ke kmeni vrátit, s vědomím, že Willa možná už nikdy neuvidí. Will má zastřenou paměť a jeho vzpomínky na onu osudnou noc a slib, který Jacindě dal, jsou zřejmě ty tam. Přesto se Jacinda upíná k naději, že na ni Will úplně nezapomněl, najde ji a zase budou spolu. Může se její přání splnit?
Zdroj anotace: academiaknihy.cz
Stav: Jako nová.
Cena: 250,-
Drakie 3: Návrat
V předchozím díle se Jacinda rozhodla vydat za svou matkou, kterou drakijský kmen vykázal z města. Předtím ale ještě chce zachránit Miriam, mladší Cassianovu sestru, z enkroské pevnosti, protože cítí určitou odpovědnost za to, co se jí stalo. S Jacindou chce opustit město i Tamra, která se jednou provždy utvrdila v tom, že o ni Cassian nestojí a nikdy stát nebude, obzvlášť poté, co uzavřel svazek s Jacindou. Záchrannou skupinu nakonec ale tvoří čtyři osoby: Jacinda, Tamra, Cassian a Will.
Zdroj anotace: academiaknihy.cz
Stav: Jako nová.
Cena: 250,-
Doufám, že výběr je alespoň trochu zajímavý. Nemám tu žádnou klasiku, ale za to nějakou čedbu pro malé princezny (witch se teď sehnává špatně).
Znovu upozoňuji, že se k té ceně potom připočítá ještě poštovné, které stojí asi 50,- (v tomhle se nevyznám), tak je lepší, když si toho obědnáte více. Na nějaké vyjímky jsou to knížky, jež vypadají jako nové (opravdu vám nelžu).
Mail, kam mi psát: stargatelira@klikni.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář