Čas něco říct...

23. listopad 2014 | 16.12 |
› 

Máte občas nutkání o sobě říct/napsat, když zrovna nemůžete? Dlouho jsem tu nenapsala žádný článek o mě nebo spíše o tom, co se v mém životě vlastně děje (taky to není nic akčního). Prostě mám nutkání napsat, jak se mám, co se děje a když tak, co se bude dít.

No, střední škola je stresující, ale je to lepší než na začátku, kde jsem si tam připadala spíše jako host. Musela jsem si vytrpět týdenní kurz na místech, kde se objevil můj starý dobrý strach z výšek (museli jsme jít lesem v kopcích). Taky jsem poznala své spolužáky víc, než bych popravdě chtěla a málem tam dostala srdeční infarkt, když jednou večer dělali neskutečné debili (vím, že to nepatří do mého slovníku, ale je to to nejpřesnější slovo, které bych tu použila.) Potom mě dojalo, když mi spolubydlící řekla, že nechtěla "kazit zábavu". Málem jsem se z toho týrání rozbrečela a ona jenom nechtěla kazit zábavu. Tím mě fakt dojala!! Ale to je už několik týdnů, tak to asi nechám být. Prý to bylo seznamovací... Bohužel jsme se poznali opravdu lépe, než jsem popravdě chtěla. Nemám ve třídě žádné kamarády, tak tam posedávám a popřípadě se učím. Učitelé jsou většina fajn, asi až na třídní. Ono je to i trochu jasné, když máte zrovna za třídní učitelku matematiky a chemie. Ale tělocvik je málem luxus. Uděláme si občas pět koleček na začátek, ale potom si můžeme zahrát cokoliv, co chceme (i pinponk), i když holky líné si toho neváží a místo toho si sebou berou mobil a sedí na tribuně.

To by bylo asi ke škole. Jinak se snažím kreslit a zlepšovat. Taky jsem se rozhodla pro kreslení na počítači. Kreslení myší je opravdu těžké, tak jsem si vyhledala grafický tablet a koupila si ho (byl zlevněný, tak jsem neváhala). Teď teda čekám, až mi tablet přijde. 

Ale co má mánie? Znovu D.Gray-man? Kuroshitsuji? Ne, i když se mě drží DGM, tak dávám zrovna přednost Final Fantasy, konkrétněji sérii 7 (až dohraju hru a podívám se na film, tak napíšu nějaký článěk). Jsem skoro na konci hry a viděla jsem takový animový filmík, který k tomu byl vytvořený (nemyslím ten, co patří až po skončení herního příběhu).  Oblíbila jsem si Clouda, Zacka i Genesise (vypadá moc pěkně, ale boj s ním je hrozný). Hra je zábavná a se zajímavým příběhem. Chtěla jsem si zahrát i Final Fantasy versus, ale nemám ps4 ani xbox (to znamená, že jsem omezená na psp, i když hry hraju některé na počítači). Taky jsem viděla Final Fantasy: Esence života (cz dabing) a opravdu se mi to líbilo. Moc na filmy nekoukám, ale u vybraných můžu sedět a dívat se na ně (asi mě nebavějí jenom disney pohádky). 

A co překládání? I když to nedávám na tenhle blog, samozřejmě dál překládám mangy. Dokonce jsem jednou přeložila D.Gray-man 94, protože české titulky nebyli a chtěla jsem se zrovna na tento díl podívat. 

Co bych ještě dodala...? Možná to, že se učím vypalovat filmy. První pokus byl s videi od Miyana Mamoru. To asi dopadlo 50 na 50, ale alespoň vím, který formát je hlavně podporován. Dokonce vypaluju pro mámu a spol., i když jsem si od táty poslechla, že avi je malé a dávat jeden film na disk je plýtvání (kdo to dělá!). Kdyby to, tak by věděl, že na jednom z disků byl jen jeden film, protože ten druhý neměl správný formát, tak se ani neukázal. To je díky za vypalování, že?! Ještě předtím si stěžoval i na jiné věci, ale nevím, proč ode mně chce pořádný výkon, když jsem na to úplně sama (nikoho jsem se na žádný dobrý program neptala). Mohl by mi alespoň doporučit ten svůj, ale ne...! Prostě mi bude dělat kázání!! Promiňte, ale často mě takové věci dopálí. 

Asi tady skončím. Nevím, co bych měla napsat dál.

Jinak tady je můj pokus o nakreslení obrázku na počítači s myší. To oblečení jsem odflákla, hlavně jde o tu hlavu.

nossos

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře