Třetí anketa na stránkách skupiny MPV

7. únor 2015 | 07.16 |

 Tak znovu se u nás na stránkách mpv.pise.cz koná další anketa, kam bych vás ráda pozvala, abyste hlasovali o nejzajímavější mangu k překladu.

Minulé dvě ankety byly udělané tak, že vítězná manga se měla hned překládat. Tentokrát to máme tak, že ta vítězná manga nám "pomůže" do budoucna s výběrem projektů, a samozřejmě bude mít větší šanci na přeložení. 

Kdybych to měla trochu možná zjednodušit, tak nám tato anketa ukáže, co čtenáři chtějí. Protože často je to tak, že čtenáři čtou, co překladatel přeloží (tím pádem nemusí být možné, aby většinu čtenářů zaujala). Ankety pomáhají k tomu, že ta manga může být ta, kterou si odhlasují. To je dobré jak pro překladatele, tak pro čtenáře, kteří si ji vyberou.

Z čeho se vybírá? Jelikož jsme skupina zabývající se hlavně překladem romantických mang (vyjímka je nový projekt Hakkenden) a yaoi (muž s mužem -> gayové), tak je navýběr ze tří neyaoi mang (jedna z nich je romantická jen trochu) a ze tří yaoi.

Hlasuje se pomocí komentáře nebo ankety v článku.

Do kdy anketa platí? Do 31. července tohoto roku. Čas konce je 00.00 hodin nového dne (myšleno 31.7.). Ale kdyby nebylo možné ještě otevřít nový projekt, anketa se prodlouží ještě o asi dva týdny (podle aktuálního projektu).

Ale abych nezdržovala, anketu máte při kliknutí na obrázek. Ale kdybyste zabloudili na stránky a chtěli hlasovat, tak je to ta ikonka s nápisem "Aktuální anketa".

jjkkk

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář