Jak hrát psp hry na mobilu?

20. březen 2015 | 16.45 |

 Možná někdy někoho napadlo, že by chtěl hrát psp hry na androidu. Ukážu vám jednoduchý postup, jak si pustit psp hru na mobilu či tabletu atd.

Nejdříve si řekneme, který použijeme program a kde ho seženeme.

Program vybereme PPSSPP, který naleznete zde.

pspss

Nejspíš některé zaujme tzv. "Gold" verze programu. Je to oplacené, tak rovnou přejděte k programu třetímu (ta modrá hvězda).

Stáhněte přes Google play a co dál...

Dále bych řešila hru.

Dám si již odzkoušenou hru Uta no prince sama: Music, která není příliš náročná a pro nováčky jako cvičení (myslím v ovládání těch čudliků).

Hry můžete stahovat zdarma např.: http://nicoblog.org/psp/http://www.emuparadise.me/PSP_ISOs/44

hfh

Ale možná má někdo menší pamět, nebo tam nechce prostě cpát těch 1,1GB, tak je nejlepší hru (musí být iso.) do cso pomocí programu CSOnDAX.

Až obsah staženého balíčku vytáhnete ven, tak přejděte bez žádného instalování rovnou na vyznačený soubor, který otevřete.

jhj

Stiskněte tlačítko "Input File" a ve složce si najděte hru, kterou chcete převést. Naše hra bude mít 667MB a její cso. verze se převede do stejné složky jako její předchůdce iso..

pdofdoif

Poznámka: Někde jsem četla, že sekání hry může způsobit zrovna typ cso., tak kdyby vám to nešlo, je to buď hrou (našla bych si jí někde jinde), nebo je to tím, že je přetížený přístroj (pc, mobil, tablet apod.).

Až to budeme tím hotové, připojte zařízení k počítači a cso. soubor přendejte... Potom si už můžete poradit sami. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře