Jak nainstalovat Dramatical Murder

28. březen 2015 | 20.32 |

 Existuje mnoho návodů, jak si tuto japonskou yaoi hru stáhnout a nainstalovat. Vše vám zde popíšu tak, jak jsem to udělala já. 

První je samozřejmě stáhnutí. Je mnoho míst, kde stahovat, ale mám své ověřené. Na to budeme potřebovat nejdřív program na stahování torrentů. Kdybyste nevěděli, po čem hmátnout, tak jsem já osobně použila program BitComet. Vzala jsem ho ze spěchu, ale hru mi stáhl asi tak za dvě hodiny a ještě k tomu má úžasnou schopnost upozornění, když se stáhnutí dokončí.
Stahujte odtud (torrent).
Až to stáhnete, bude to v .zip, tak to použijte např. program Winrar. Měli by tam být jedna složka a dva další archivy. Vše necháme extrahovat. Kdybyste neměli obsahy těch archivů, tak je najdete zde (potřebujete jen "Patches"). 
ds
Dále si otevřte složku DMMd a v hned najdete soubor .iso.
Tento soubor musíte dát do programu Daemon Tools Lite. Stiskněte tlačítko "Připojit" a až se objeví výsledný produkt, tak na něj klikněte.
dfsfd
Objeví se tabulka, kde musíte dát "Start". Na mnoha stránkách se píše, že si musíte nastavit japonskou lokalizaci. Udělala jsem tak, tak nevím, zda je to skutečně třeba, ale radši tak učiním. Vždy to stejně můžete vyměnit.
fdfd
Když máte nainstalováno, přejdeme na angličtinu. Otevřte si složku nainstalované hry (často je to tam, kde se ukládají programy, hry apod.).
Samozřejmě si extrahujte ty dva archivy z předtím. Ale ještě pro ty, co neví, kde mají vlastně hru. Máte samozřejmě ikonku na ploše, ta je teď na prd.
Otevřte si Místní disk > Program Files nebo Program Files (x86) > NitroplusCHiRAL > DRAMAtical Murder.
vfrg
Ze složky DMMd_crack_for_ver110 vemte stejnojmenný soubor a zkopírujte ho do složky hry.
fdfg
Poté otevřte složku DMMdUpdate1.10 a vyměňte tentokrát soubory. Prostě to zkopírujte do složky hry a poté vyberte, až se to bude ptát, že chcete soubory "nahradit".

pise.cz/img/339093.jpg" alt="odpdofk" width="680" height="361" align="absMiddle">

Dále spusťte ve složce "DMMd_crack_for_ver110". Pokud se objeví černé okno a po pár sekundách blikne, stáhněte si buď Directx, nebo rovnou program AppLocale (Kdyby nezafungoval Directx, tak tohle použijte také).
Poz.: Pozor! AppLocale je pro WinXP, tak je možné, že to bude hlásit ...
Abyste se tomuhle vyhnuli, klikněte pravým tlačítkem na program a dejte "Odstranit potíže s kompabilitou". Poté by se měl program normálně spustit a měla by fungovat instalace.
Když tak se podívejte zde.
S AppLocale...
Už jste ho nainstalovali, tak jak tu hru v něm pustíte.
fdfgd
U tohoto okna musí být zaškrtnuté políčko "Launch an application" a hru vyberte stisknutím tlačítka "Browse..."
fdsfd
Hru hledejte ve složce hry a vyberte aplikaci "DMMd_crack_for_ver110. Po vybrání a odškrtnutí dejte v programu "Next".
fdgfg
Potom vás to vezme do jazyka programu. Toho si nemusíte všímat. Hra je původně v japonštině a v ní to necháme. Dejte prostě zase "Next".
fh f
Dále se objeví možnost, zda chcete vytvořit iconu té hry, která se tímto programem spustí. Já dám ano. Můžete dokonce ikonku přejmenovat (Ve svém Win 8.1 jsem jí našla ve Startu, kdyby se neobjevila na ploše). Nakonec dejte "Finish".
ghf
Chvíli může trvat, než se něco objeví, tak hlavně trpělivost.
fhfg >>>>>hfg
Přes celou obrazovku by se vám měla pustit hra (dá se to potom zmenšit do malého okna). Kdyby vám angličtina nefungovala, stáhněte si zde patches a vložte je do složky hry.
fgdfg
Hlavně si zkontrolujte, zda vám funguje angličtina.
Kdybyste si chtěli nainstalovat i druhou hru (Dramatical Murder reconnest, nebo Dramatical Murder Re: connest atd.), tak je to naprosto stejné (možná místy jen jiné názvy, ale dá se to poznat, co je co).
Chci ikonu na plochu!!
Pro ty, kteří chtějí ikonu na ploše, tak existuje mnoho způsobů. Jeden si ukážeme...
Přejděte na "Start" (ti s Win 8.1) a přejděte do aplikací.
gngf
Pokud nechcete tu ikonu hry moc namáhavě hledat, tak můžete zadat "App". 
kfjodijof
Klikněte na ikonu hry pravým tlačítkem a vyberte "Otevřít umístění souboru". Otevře se vám složka, kde máte ikonku své hry. 
Teď budete mít dvě možnosti: 1. Okopírujete ikonku na plochu (popřípadě i přejmenujete). vbc
2. Kliknete pravým tlačítkem na ikonu, dáte Vlastnosti, Zástupce a okopírujete adresu v "cílu".
vfgg >>>> fhg
A následovně uložíte.
Kdybyste měli otázky, klidně napište do komentáře. Hra mi jde skvěle.
Kdyby se vám můj článek líbil a chtěli byste ho někde sdílet, tak hlavně s mým odkazem. Trvalo mi dlouho, než jsem našla způsob, jak tu hru vůbec nainstalovat a ještě potom vypracovat tento článek. Všechny obrázky až na jeden jsou všechny moje, tak samozřejmě odkaz k nim. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře