Hardsub

24. duben 2015 | 12.06 |

 Je určitě hodně lidí, kteří překládají titulky a chtějí, aby byly pevně ve videu. Pro tento účel existuje AVI ReComp. Ale, abyste měli taky hezké titulky, stejně vám doporučuji program Aegisub.

Výhody:

- Zadarmo

- Jednoduchý

- Skvělá kvalita

Nevýhody:

- Musíte si počkat

- Přijímá jen avi

Jak na práci s ním?

Spusťte program a dejte buď "Otevřít AVI", anebo video přetáhněte do toho políčka pod tlačítkem.

scrk

Dále přejděte do "Rozšíření". Možná na vás vyskočí okénko, ale to odklikněte. Zaškrtněte "Povolit/Zakázat" a klikněte na "Nahrát titulky". Titulky si vyberte a jedem dál.

dsd

Tento krok jste mohli udělat už na začátku, ale já to vždycky dělám takhle. Klikněte na "Uložit AVI" a vyberte, kde bude uloženo. Soubor dostane automaticky do názvu "_arc", to bych měnila až později. Též si můžete změnit velikost souboru, ale až to budete dávat do fronty, tak vám so může upozornit, že bude špatná kvalita videa.

gdfd

Teď už jsou přípravy hotové. Tentokrát přejděte konečně do "Fronta". Dejte "Přidat do fronty". Můžete tam toho dát více. Program krásně umí pracovat s více videi. Pokud ale chcete už spustit převod, tak klikněte na "Start". Převod má několik fází. Ze začátku jsou hodně krátké, poté je fáze, která trvá asi dvacet minut a poté je fáze, která mi trvá dvě hodiny.

dfdf

Při tom bude vaše "nevideo" ve složce v podobě několika souborů. Nebojte, až se dodělá převod, tak se ze složky stane video.

jgd

Doufám, že jsem vám poradila. Článek je zcela můj, tak sdílejte s odkazem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře