Trochu neobvyklé stahování

3. květen 2015 | 18.49 |

 Takto bych to vystihla u programu EagleGet. Je to free program vcelku snadno ovladatelný. Dostala jsem se k němu tak, že jsem potřebovala stahovat videa z facebooku, ale můj starý stahovač už tohle nechce bohužel dělat, tak jsem hledala nějaký vhodný program. Tento program vám (spíše těm na chrome), změní obvyklou možnost stahování.

fdfgg


Výhody:

- Zdarma

- Vcelku snadné ovládání

- Vždy k dispozici

Nevýhody:

- Možná někdy na zabití

- Nabízí nějaké stahování souborů (to se dá vždycky ignorovat)

- Neukazuje se vždycky možnost stáhnutí videa

            

Možnosti stahování a jak si zařídit, aby se konkrétní formát nestahoval tímto programem.

Program poskytuje možnost přímého stáhnutí videa bez lezení do nějakého programu nebo stránky. Když budete sledovat video, někde na stránce se objeví ikonka s možností stažení videa. Podle mého jsou videa mnohdy větší, než jak by velké stáhl jiný program. Též se někdy stává, že se ani ta ikona vůbec neobjeví. Potom se musí buď celá stránka znovu načíst, nebo si okopírujete odkaz a přejdete do programu, kde odkaz vložíte. A jak jsem v úvodu psala, umí stahovat jak z youtube, tak i z facebooku (asi dvakrát se mi stalo, že video nešlo stáhnout). Také, pokud teď píšu o tom stahování, tak také je možnost, že kliknete pravým tlačítkem myši danou věc a vyberete "Download with Eagleget" (nefunguje to na videa na youtube!)

gdgd

Ale někteří by možná měli problém s tím, že velký soubor (asi tak 1G velký) nejde stáhnout. Doporučuji, abyste nestahovali takto velké soubory. Sama to nedělám, protože to trvá příšerně dlouho, nebo to nejde vůbec. 

fdfg

Ale jak zajistit, aby se teda soubor nestáhl?

Pokud se teda objeví okénko, kde vám to nabídne stažení pomocí programu Eagle, tak můžete odkliknout "Don't Monitor..." a poté to klasicky stáhnout.

gdfhgh

Také existuje možnost, že si přímo nastavíte, že tento formát souboru nechcete nikdy stahovat tímto programem (vždycky se to dá samozřejmě změnit).

Přejděte dále na "Monitoring" a dostanete nabídku různých formátů. Pokaždé se dají odmazávat i přidávat. Když máte hotové, co chcete, dejte "Done" ("Hotovo").

gdggs => bvnnn

Doufám, že návod pomohl. Pokud by byli otázky, klidně se ptejte. Ale pokud chcete sdílet a podobně, tak jen s mým odkazem. Všechny obrázky a popisky jsou moje vlastní a sama jsem si na tomto článku pracovala.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář