Jak nainstalovat hru Starry Sky - In Spring

20. červenec 2015 | 14.13 |

Tak, Starry Sky si můžete stáhnout samozřejmě více her (např. In Summer, After Winter apod.). Ale tohle je zatím jediná hra z této série, která má i anglický patch.
Ostatní hry si musíte překládat přes Vizual Novel Reader apod., ale instalace je tady prakticky stejná, tak i ti, kteří nechtějí zrovna tuhle hru ze série Starry Sky, tak se mohou alespoň podívat, jak by se instalovala jiná hra.
Nejdříve si stáhneme samotnou hru (torrent) a patch (zde).

Nedivte se velikosti patche, to můžete na konci celého procesu smazat.
Pokud nevíte, jak stahovat přes torrent, tak vám klidně odpovím v komentu. Jinak na to doporučuji program UTorrent (staženo za hodinu při nízké rychlosti internetu).
 

Postup:
Máte před sebou .iso soubor a složku s patchem. Musíte vytvořit tzv. virtuální disk. Na toto můžete použít mnoho programů, ale já doporučuji Virtual Clonedrive, protože umožňuje opravdu snadnou práci a hlavně tolik disků, že nevěřím, že by měl člověk tolik her. Jinak se dá použít i tradiční DAEMON Tools Lite a tak dále.
Já teda použiju Virtual Clonedrive, abyste věděli, jak s ním pracovat.
Také, když to, tak si dejte iso do nějaké složky, kde by mohl být. Iso se nesmí po ukončení procesu smazat, ani přendávat jinam. Já mám na hry speciální složku, tak i vám doporučuji nějakou mít.
Například takhle.

fgfg

Tak, už to máme přesunuté na vhodné místo. Další je teda virtuální disk. Klikněte na iso soubor pravým tlačítkem a přejeďte k "Připojit". Poté vyberte disk. Já dám ten "Virtual CloneDrive I:"

rgfgf


Dále by se vám mělo asi ukázat nějaké hlášení o novém disku. U windows 8/8.1 je to hlášení na obrázku. Na to klikněte a klikněte na Setup.exe.

hgfbvhggrt

Pokud se vám hlášení nezobrazuje, přejděte do "Tento počítač". Musí to být BD-Rom (I:) (V mém případě).
Po kliknutí by se měl rovnou setup.exe objevit, nebo vám to ukáže složku, kde si ten setup.exe najdete.

gfkgkf

uifuiuriuri


Tak, objeví se vám instalovací okno/tabulka (jak tomu chcete říkat - odborný termín neznám).


Tady je výběr umístění, kam se hra nainstaluje. Tato hra (i jiné hry ze série) se instalují v podsložkách složky "asgard". Já už tam mám Starry Sky - In Summer, tak to klidně nechám pěkně u sebe.

hkhjhkfhgghhhg


Pokud máme vybráno, přejdeme dál. Dále by to mělo být asi něco jako. "Jakou instalaci?" "Standartní" nebo "Vlastní"? My dáte to (C), což je to standartní. Možná to spíše znamená, zda chceme plnou verzi, ale to nebudeme řešit. Necháme a jdeme dál.

htzbb
To další přeskočíme a zkoušíme znovu.
Ah. Už začíná instalace. Tak si pěkně počkejte.

Až to bude hotové. Objeví se vám poslední okno. Tam budete mít danou fajfku u věty, která by říkala doslovně "Chcete po ukončení instalace spustit hru?" Tu hru budete mít v japonštině, tak fajfku můžete dát pryč, pokud teda nechcete hru ještě spouštět. Rovnou klikněte "Konec" (což je u mě ??).

jjgkjgkjfk
Dále přejdeme na patch. Otevřte složku s patchem.

gfjfjh

Jsou tam dvě složky, textový dokument a .exe. Klikněte na .exe.

khghg
Dejte Next > a zase Next >.


Tady buď vyberte složku, ve které je vaše hra.

jhgjhjh

Pokud vám to neukáže Program Files (x86), tak vám rovnou doporučuji si najít hru a adresu prostě celou zkopírovat.

zunbn

Poté adresu prostě uložíte do prázdného okna "Directory name:". Až to budete mít. Dejte OK a poté Next >.

nngjngngjhgfjn
Poté se vám ukáže okno, kde dáte Start.

jhfgh
Už se vám na tom pracuje.

jhfgfs

Hotovo. Všechno ostatní jen Next >.

gggh

Nakonec EXIT.

hdhdf

Zkouška hry:

To je jedna z nejdůležitějších věcí, které mohou být. První rozdíl najdete hned na začátku, kdy na vás blikne bílé okno s textem. Tady máte rozdíl mezi anglickou a japonskou variantou.

English

jhfj

Japan

jhfj

Nevím jak u vás, ale mě ten anglický text ukazuje s různými znaky, které tam rozhodně nepatří. Ale zase. Je to lepší než japonština. I když je to trochu takhle nepřehledné, tak alespoň něco víte.

gdhgfh

hgdhjhj

Doufám, že se vám návod líbil. Všechny obrázky jsou moje, i samotný text, a tak kopírujte s mým odkazem. Pokud máte nějaké otázky, tak napište do komentáře. Pokusím se vám poradit, jak moc to půjde.


 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář