Jak nainstalovat hru Togainu no Chi

21. červenec 2015 | 07.59 |

Tak tady máme další návod na instalaci určité hry. Tentokrát tu máme Togainu no Chi. K tomu vám naservíruji i anglický patch, tak se vám nestane, že byste si vychutnávali jen japonštinu.

Hru i s patchem stáhněte jako torrent (zde).

Otevřeme složku, ve které najdeme další složky. Pokyny už máte prakticky za to napsané na každé té složce, ale řekneme si to hezky česky.

jkdjfjkd

Otevřeme složku "Step 0 - Install the game". V té složce máme složku "DAEMON Tools Lite" a pod ní několik souborů. Tato složka je pro ty, co nemají program na vytvoření "virtuálního disku". Pokud už Daemon Tools Lite nebo podobný program máte, tak se zaměříme jen na ty dříve zmíněné soubory. Logicky byste se měli zaměřit na největší ze souborů. Tím je tady togainu.img. V článku, kde jsem instalovala Starry Sky - In Spring, jsem psala postup, když použijete program Virtual Clonedrive, tak to tu popisovat nebudu.

kdfkdlfjk

Ukáže se vám vcelku pěkné okénko, kde máte výběr. Buď nainstalujete hru, nebo ještě dříve DirectX. Pokud je to první japonská hra, kterou instalujete, tak radši doporučuji instalaci DirectX. Jinak rovnou dejte Game Install.

lfdkflk

jdlfkdlfk

Jen to všechno pěkně proklikejte.

jdlfkdlfk

Až se udělá instalace, tak se vám objeví okénko, dejte Ano.

hklsdsk

Další se vám objeví poslední okno. Bude tam u jedné položky fajfka. To máte totiž zaškrtnuté, že po zavření toho okna se zapne hra. Fajfku odstraňte, protože hra je pořád v japonštině.

jckkkvflkgm

Další na řadu přichází složka "Run this update patch". Tam máte jen jeden soubor, který je potřeba, abyste mohli poté nainstalovat samotný patch.

skfdkfk

Spusťte aplikaci. Ukáže se vám tabulka, kde máte již napsanou adresu, kde se vaše hra nachází. Pokud jste hru instalovali jinam (během procesu instalace), tak tam budeme muset napsat novou adresu, nebo adresu prostě označit. Jinak dejte OK.

jdlflkndmflk

Hned se vám to tam nainstaluje. Tak, běžte do složky "Run English Patch". Tam je už váš patch.

dkfkdjfk

Patch samozřejmě spusťte.

klknjh

Zase změňte, pokud je vaše hra jinde. Pozor! Zapomněla jsem to zmínit, ale Program Files je stejný jako Program Files (x86). Nevím proč, ale když jsem se to snažila změnit na Program Files (x86), pěkně mě to seřvalo. Prostě to nechte, pokud jste s umístěním hry nic nedělali.

hkknn

Pokud nechcete, aby se vám ukázali nějaké textové dokumenty, které vám stejně nic užitečného neřeknou, tak ty fajfky dejte pryč.

njhnmn

Poslední fáze. Otevřte složku "Drag this file into your installation folder". Ten script.pak musíte přetáhnout a vyměnit ve složce, kde máte hru.

kkldkl

kldmflkd

Hotovo! Proveďte malou zkoušku. Tady jinam malé ukázky.

kkfkglfk

gfgfh

fhghg

hhghh

Tak, a už máme hotovo. Doufám, že se vám můj návod líbil, a hlavně, zda jsem vám pomohla. Fotky i postup je moje. Hra i patch ne, ale snad víte, jak to myslím. Prostě, abyste tenhle návod sdíleli kdyžtak s odkazem na tento blog.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář