Jak si stáhnout Final Fantasy XIII na pc

5. srpen 2015 | 10.58 |

Chcete si zahrát FFXIII, nebo vyzkoušet, ale nechcete platit asi tak čtyři stovky? Zcela full verzi vám poradím stáhnout. Instalaci vám jen poté mírně popíšu, protože je instalace velmi snadná.

Hru stáhnete "zde". I když je to rozdělené na několik menších souborů, i tak jsou dost velké, a tak stahování trvá i celý den. Proto vám nabídnu FreeRapid, download manažér, se kterým mnohem rychleji stáhnete všechny soubory (při dobrém signálu to stáhnete asi tak za 5-8 hodin). Samozřejmě můžete použít jiný manažér. Zadáte heslo, označíte poté všechny odkazy pod "Hidden link" a zkopírujte, nebo přetáhněte do kolonky "Přidat URL" v programu.

gfnghnh

Až to budete mít stažené, musíte to nechat vyextrahovat (použijte winrar nebo podobný program). Není to žádné .iso, a tak Setup.exe je nejlepší volba. Instalace bude trvat asi tři hodiny, a tak si radši předem naplánujte něco, abyste se zabavili.

Poté to vyzkoušíme a... To se mi zdá, ne? Program přestal pracovat? To si to snad nezahraju? Pokud vám to bude hlásit "Program... přestal pracovat", tak to znamená, že si musíte stáhnout "tohle" a celý jeho obsah okopírovat do složky hry. Zkuste to znovu.

Otevře se vám okénko, kde si vyberete, zda chcete hru na celou obrazovku, nebo jen do okénka. Poté si vyberete, zda chcete anglický nebo japonský dabing.

Jak se to vůbec ovládá?

Pokud jde o ovládání, tak můžete použít buď klasicky tlačítka a myš, nebo ovládač. V nastavení hry si můžete přečíst, na co jaké čudlíky a joystiky jsou. Také si můžete nastavit ovládání hry pomocí klávesnice (nastavíte si jiná tlačítka).

gnghng

Doufám, že jsem vám pomohla si zahrát takovou hru na playstation. Na JRC si můžete verzi na pc koupit za 309kč a na playstation 3 za 399kč. Hru jsem si na pc stáhla jen na vyzkoušení, abych prostě nekupovala něco, co mě nebude vlastně bavit.

Pokud něco nebudete vědět, klidně se zeptám. Pokusím se vám na to odpovědět.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře