PPSSPP nebo JPCSP

13. srpen 2015 | 16.04 |

Tentokrát si něco povíme o dvou psp emulátorech. PPSSPP a JPCSP. A napíšu vám, jaký emulátor doporučuji a hlavně jejich výhody a nevýhody atd..

Instalace

Ani jeden z programů nevyžaduje instalaci.

Vzhled

dfgfgfgfhgadg

PPSSPP se nám objeví jako jedno okno, které se hned představí se svým nápisem, a poté nám ukáže naše nedávno spuštěné hry. Naopak JPCSP se objeví nejdřív jako okno příkazového řádku, a až poté jako malé, neviditelné, okénko.

Jazyk

PPSSPP nabízí mnoho různých jazyků, i češtinu. Naopak JPCSP nabízí o mnoho menší množství jazyků, mezi ně bohužel nepatří čeština.

Hry

fb rdjgdhezbrthte

V PPSSPP to s hrami máte tak, že je budete mít buď v "Nedávné" nebo si nějakou prostě vyberete v "Hry". Ale aby se vám tam hry objevovali, musíte si určit složku, kde ty hry budou (to stačí udělat je jednou). V JPCSP musíte kliknout na "File", poté na "Load UMD". Hry musíte mít ve složce "umdimages", která je už ve složce emulátoru, což pro někoho může být trochu nic moc. Také jsem zjistila, že JPCSP vám pustí jen některé hry. To PPSSPP pustil každou hru buď iso. nebo cso., která byla určena na psp.

hrthtz

Ovládání/Controls

gnnjk ngdfdfdf

Nastavení tlačítek klávesnice má podle mě lepší JPCSP, protože to má v podobě konzole, kde lépe vidíte, co jaká tlačítka jsou. Oproti tomu PPSSPP to má v podobě políčků, kde u určitého políčka vyberete tlačítko.

To by bylo asi všechno. Pokud by vás něco napadlo, klidně napište. Pokud chcete něco o JPCSP více vědět, tak jděte jinam, protože se budu já osobně držet PPSSPP.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář