PSP hry s undubem

12. srpen 2016 | 12.35 |

Co je to vlastně undub u psp her? To znamená, že například japonská hra bude mít originální mluvení, ale anglický text (může mít i portugalský apod.). Ale pokud hledáte hru, která bude mít Japan voice, ale anglický text, tak to můžete hledat i zadáním názvu hry a poté napíšete "english patch" (to slovo "patch" je důležitější).

Tady vám ukážu hry, u kterých vím, že existuje na 100% undub hra (nebo english patch), kterou jsem si osobně stáhla a vyzkoušela. Seznam budu postupně doplňovat, a tak tohle neberte, prosím, za konečný seznam her, které jsem kdy hrála/stáhla. V textu je obsažen i odkaz ke stažení, kdyby vám stažení nešlo, tak vám mohu poradit. Pokud se vám dobře stahují torrenty, tak se pokuste danou hru najít v podobě torrentu.

*Tuto verzi jsem udělala sama za pomoci patche od Sephizacka. Pokud si chcete udělat undub verzi podle svého, zde máte odkaz na jeho patch.

Kdyby vám nešlo danou hru stáhnout, napište mi do komentáře. Buď vám dám jiné odkazy, kde stahovat (mohu i danou hru dát na uloz.to), nebo, pokud není špatný odkaz, tak se pokusíme zjistit, kde je vlastně chyba (dlouhé stahování, vypadávání internetu apod.).

Kdybyste měli vlastní undub nebo patch, které byste mi doporučili, tak bych byla moc ráda.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář