Kde najít psp hry zdarma?

11. říjen 2015 | 18.55 |

Tentokrát tu máme článek na téma získávání her nelegální cestou. No, legální je, když si tu hru koupíte. Ale buď ty hry, které chcete, se neprodávají, nebo máte prostě "hluboko do kapsy". Rozhodla jsem se pro tenhle článek jen tak, ale je pravda, že je někdy prostě těžké si pořádnou psp hru najít.

Článek je jak pro ty, co "hledají a neví co by", tak pro ty, kteří chtějí konkrétní hru. Při kliknutí na obrázek se přesunete na určitou stránku.

1. Stránky pro stahování her určené

Samozřejmě existují stránky, které se přímo na stahování her zaměřují. Mimo jiné tu najdete i hry na jiné konzole nebo pro hry návody.

zhnjjmuhgvbkndfghjklhhjkkhůjhklkhbvlv

2. Torrent

Mnoho her můžete také stáhnout přes torrenty.

gcklbvb

3. Veřejná uložiště

Mezi nejznámější uložiště patří uloz.to, Mega apod.. Na uloz.to určitě najdete nějakou americkou psp hru vždycky.

kjjkj

4. Prohlížeče

Ah ano, klasické vyhledávání na internetu. Doporučuji se taky podívat na googlu na obrázky. Mnoho stránek, které obrásky obsahují, mají i odkazy na určité hry.

ljhvcvkzhn

5. Youtube a podobné servery

Youtube moc odkazy na hry neobsahuje, ale vzato si tam nějakou zajímavou hru můžete najít ve videích typu "Top 10 Best..."

dfghjkl

Doufám, že se vám článek líbí a alespoň trochu vám pomohl ve vyhledávání vašich her. Pokud máte vlastní stránky, kde se dají stahovat psp hry, klidně napište do komentáře.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář