Kde si zdarma stáhnout Final Fantasy X/X-2 na PC

17. květen 2016 | 05.48 |

Jak možná víte, 12.5. 2016 vyšla hra, která byla předtím na konzoly PS3, PS2 a PSvita. Square Enix se i též rozhodla, že některé své hry bude upravovat a poskytovat je i PC hráčům.

Na Steamu (odkaz na hru: http://store.steampowered.com/agecheck/app/359870/?snr=1_4_4__131) ji stáhnete za 20 - 25€. Ale co když za to nechcete platit? Možná jenom zkouška, ale potom si i hru koupíte, pokud se vám bude líbit? Na to tady je samozřejmě nějaká ta stránka, kde si to stáhnete. Já si to osobně stáhla ze igg-games.com (odkaz na hru: http://igg-games.com/final-fantasy-xx-2-hd-remaster-free-download.html). Stáhla jsem to za pomocí manažeru FreeRapid (stahovala jsem z Mega.com).

Proč nemůžu nastavit japonský dabing a anglické titulky?

Možná jste jedni z těch, kteří tuto kombinaci mají rádi. Na to tu je jednoduchý postup. Stáhněte si z fóra na Steamu (tady: http://steamcommunity.com/app/359870/discussions/0/364041517007201631/) .zip soubor, který na ploše rozbalte. Tam, kde je "_JP", tak ten textík smažte. Poté si otevřte složku, ve které je vaše hra uložená (nejčastější cesta je: C:Program Files (x86)Final Fantasy X X-2 HD Remaster). Pokud se některých .exe souborů nechcete zbavit, tak si vytvořte složku a dejte tam ty, které by se jinak vyměnili za ty, co jste právě stáhli. Jinak ty z plochy/nové přesuňte do složky hry.

Co je prakticky všechno. Spusťte Laucher, nastavte si angličtinu a hotovo. Už jsem to vyzkoušela, tak se nebojte, že jsem to našla někde na internetu bez toho, abych si to ověřila. Pokud můžete, tak na Steamu toho uživatele podpořte, myslím, že si to zaslouží.

Pokud něco nevíte nebo jste to nepochopili, samozřejmě napište do komentáře nebo na mail. Ráda odpovím.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší