TEMNÉ VIZE

28. prosinec 2011 | 11.38 |

Nenechte si ujít novou sérii od autorky Upířích deníků!

temne vize_odhaleni_3d_s166Mít zvláštní schopnost je úžasné pro člověka, který ji dokáže ovládat. Co se však stane v případě, kdy schopnost ovládá člověka, ukazuje mu podivné věci a temné předtuchy se mění ve skutečnost? Tehdy se tento dar stává prokletím.

Kaitlyn takové zvláštní vlohy má. Disponuje jasnovideckými schopnostmi. Její oči lidi děsí. A i když se snaží vést život obyčejné středoškolačky, svým nadáním je poznamenaná. Lidé se jí straní, označují ji za čarodějnici. Matka jí zemřela, když bylo Kaitlyn osm let, a otec se s její smrtí nedokázal vyrovnat. Je Kaitlyn odsouzená žít navždy sama, odloučená od lidí, nebo najde skupinu, do které se jí podaří začlenit? Získá přátele, kterým bude moci důvěřovat?

Ohlasy čtenářů

Podle recenzí čtenářů na stránkách Amazon.com jsou Temné vize nejlepší knihou autorky L. J. Smith. Postavy jsou vykreslené reálně, mladý člověk se s nimi může snadno ztotožnit. Jedna čtenářka se vyjádřila: "Jsem z této knihy úplně nadšená. Považuju ji za jedno z nejlepších děl L. J. Smith! Při čtení knih mám někdy problém pokračovat a dočíst je do konce. Ale Temné vize mě zaujaly hned na začátku, připadalo mi, že mě drží v těsném sevření. Přepadala mě deprese, když jsem měla přestat číst a dělat jiné věci nebo jít spát. Nepamatuju si, kdy naposledy jsem prožívala tolik emocí jako při čtení této knihy. Cítila jsem hněv, úžas, nadšení, občas i nevolnost. L. J. Smith je velmi talentovaná spisovatelka. Líbí se mi, že její postavy jsou reálné a dá se s nimi ztotožnit."

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře