Buffy-něco o ní a její galérie

30. prosinec 2011 | 12.24 |

BUFFY SUMMERS

BUFFYNavštěvovala střední školu, byla roztleskávačkou a v roce 1996 byla zvolena Královnou maturitního plesu. V té době ji kontaktoval muž jménem Merrick, který jí řekl, že je Vyvolená - přemožitelka upírů. Přes zjevnou neduvěryhodnost této informace to byla pravda, Merrick byl její pozorovatel. Když byl zabit, Buffy ve snaze dokončit akci založila požár školní tělocvičny. Protože její rodiče se rozvedli, Buffy se s matkou přestěhovala do Sunnydale. Zde poznala svého nového pozorovatele, knihovníka Gilese. Poznala zde take nové přátele Willow Rosenbergovou, Alexe Harrise a, možno-li ji tak nazvat, i Cordelii Chaseovou, kteří jako jediní znají pravdu o přemožitelce.
Sarah Michelle Gellar
buffy
Narozena:14. dubna 1977 v New Yorku
Oči:Zelené
Vlasy:Tmavě hnědé
Tetování:Čínský symbol integrity v dolní části zad, Tao symbol trpělivosti na pravém kotníku, keltský symbol na levé kyčli a na levém kotníku srdce pobodnuté dýkou.

Patří mezi nejvytíženější mladé herečky. Léta se o ní ví, což přiznává i sama, že je workoholik. Byla objevena agentem ve čtyřech letech a brzy poté již dostala první roli ve filmu "An Invasion of Privacy". Objevila se v nesčetném množství reklam, včetně jedné, kde vystupovala se Sethem Greenem. Účinkovala v mnoha filmech a televizních inscenacích, ale velký zlom v kariéře ji čekal v podobě role v seriálu "All My Children". V seriálu zůstala 2 a půl roku, získala Emmy v roce 1995. Další velký zlom v kariéře ji čekal, když se ucházela o roli Cordelie. Nakonec bylo rozhodnuto, že ztvární hlavní postavu. Mezi její schopnosti patří například Tae Kwon Do, kickbox a bruslení.
BUFFY
Buffy nesmělá, ale stále okouzlující.
buffy
Buffy jako přemožitelka upírů.
BUFFY
A jde se na pána.
angel v akci
To je ale smůla schořet na slunci.
BUFFY
Tak se mrknem na upíry.
buffy
Tak Faith jsem dostala do komatu a na řadě je starosta.
BUFFY
Tak s angela je člověk a cose bude odehrávat?
buffy
Že by přemíšlela o Angelovy?Nebo jí zlobý Spike?
buffy
Sladká Buffy, to není ona.
buffy
buffy
buffy
BUFFY
BUFFY
BUFFY
BUFFY
BUFFY
buffy
BUFFY
buffy
buffy
buffy
buffy
buffy
buffy
buffy
buffy
BUFFYh
g
m
g
hj
mhj
n
h

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře