Fajn holka Nina Dobrev

4. leden 2012 | 18.37 |

Fajn holka Nina Dobrev

Fajn holka Nina Dobrev

Její život je jako z pohádky. Chudá dívka musela dřít, aby pak zažila americký sen.

+ Nina Konstantinova Dobreva se narodila 9. ledna 1989 ve znamení Kozoroha.

+ Jejím rodištěm je bulharská Sofie, odkud se ve dvou letech společně s rodiči a bratrem Alexandrem přestěhovala do kanadského Toronta.

+ Matka je umělkyně, otec pracuje jako počítačový specialista.

+ Nina se strašně chtěla stát herečkou, ale její rodina trpěla nedostatkem peněz, a tak si Nina už ve čtrnácti letech vydělávala hned na dvou brigádách. Ráno cestou do školy roznášela noviny a odpoledně pracovala v obchodě, kde do regálů rovnala oblečení.  Díky těmhle dvoum brigádám, si mohla dovolit večerní kurzy herectví.

+ Když nehraje, nebo se nebifluje texty, ráda vyrábí šperky, tancuje, nebo jezdí na koni. Mezi její záliby ale patří třeba i fotbal, jízda na snowboardu nebo horolezectví.

+ Na začátku svojí kariéry se živila jako modelka, a protože točila reklamy, netrvalo moc dlouho a objevil jí herecký svět.

+ Roli dostala v seriálu Degrassi: The Next Generation, a na tři roky se z ní stala Mia Jones. Pak následoval film "Daleko od ní", a pak už byl čas přesídlit z Toronta do Los Angeles.

+ Na vrchol ji vynesla role Eleny a Katherine v Upířích denících. To, jak bravurně zvládla svojí dvojroli ji vyneslo mezi hereckou elitu.

+ Jako každá holka, i Nina miluje módu. nejraději chodí v jednoduchých šatech, které na ní ale nikdy nevypadají obyčejně.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře