Steven R. McQueen - rebelant z Upířích deníků

4. leden 2012 | 18.39 |

Steven R. McQueen - rebelant z Upířích deníků

Steven R. McQueen - rebelant z Upířích deníků

Na roli sebezničujícího kluka, který zůstal sám proti celému světu, se prý fakt nadřel. Ale pořád mu to moc sluší!

Jak ses dostal do Upířích deníků
"Klasicky přes konkurz. Současně jsem byl na castingu k seriálu Merlose Place, ale Deníky mě hned zaujaly. Bavil mě scénář a líbil se mi i samotný nápad. Mojí postavou je sebezničující kluk, který přišel o rodiče a zůstal sám proti celému světu. Opravdu mě to chytlo a dost jsem se na tom nadřel."

Užíváš si svoji temnější roli?
"Vždycky mě bavilo hrát takové charaktery. Je uvolňující, když představuješ někoho, kdo je ti charakterově vzdálený. Můžeš tak projevit hněv a rebelanství, které normálně dusíš v sobě."

Jaká byla spolupráce s Ninou Dobrev?
"Už jsme spolu dělali na filmu Percy Jackson: Zloděj blesku. Tenkrát jsme se spřátelili, a pak se opět potkali při zkouškách na Upíří deníky. Mám ji hrozně rád, je pro mě něco jako moje sestra. Na začátku jsme se do sebe trochu naváželi, ale teď už se k sobě chováme hezky."

Co bylo na natáčení Upířích deníků nejlepší?
"Jak jsme si byli všichni blízcí. Kvůli natáčení jsme se přestěhovali do Atlanty, ať už byl někdo z Californie nebo Vancouveru. Takže na začátku tady nikdo nikoho neznal. Postupně jsme se oťukávali a zjistili, že si rozumíme jak osobně, tak profesně. Stala se z nás jedna velká rodina. Myslím, že mezi námi zafungovala ta správná chemie a je to vidět i z naší práce, což je super."

♥ Steven a sny
JEDEN DEN V ŽIVOTĚ BYCH VYMĚNIL S...
"Buď s Alexandrem Velikým - abych měl možnost poznat, jaké to je vládnout v tak obrovské říši a být nejmocnějším mužem na světě, anebo s beatlesákem Johnem Lennonem."

MOJE PRÁCE SNŮ JE...
"Herectví. Nejlepší na něm je, že vlastně nikdy nevíš, kdo zrovna jsi. Můžeš se stát kýmkoliv chceš a kdykoliv chceš. Takže já si nic lepšího ani představit nedokážu."

♥ Steven a láska
PRVNÍ POLIBEK
"To si pamatuju přesně: bylo to v páté třídě na havajském večírku. Byl jsem šíleně nervózní, všichni se na nás dívali!"

NEJVÍC SEXY HEREČKA
"Nechci odpovídat stejně jako každý kluk a říct Megan Fox, a tak řeknu Elishu Cuthbert z filmu Sexbomba od vedle. Zrovna včera jsem si ho pouštěl."

OBLEČENÍ, KTERÉ NA HOLKÁCH NEMUSÍM
"Takové ty neforemné eskymácké bundy s kožešinou."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře