the Vampire Diaries :: Upíří deníky

5. leden 2012 | 14.07 |

Vampire Diaries je americký seriál stanice CW na motivy románu L. J. Smithové. Jedná se o fantasy seriál ze současnosti. Celý děj se točí kolem dívky Eleny, která je příbuznou a zároveň dvojnicí upírky Katheriny, které je již 500 let. Díky jejich příbuzenskému vztahu, a hlavně díky tomu, že jsou dvojnice, hrozí Eleně nebezpečí ze strany nejstarších upírů světa, kteří se pomocí její  vzácné krve snaží sejmout prastarou kletbu. Eleně jsou však nápomocni dva bratři, upíři Damon a Stefan Salavatorovi... do Stefana je Elena zamilovaná a Stefan do ní. Dále jim v boji proti silám zla, pomáhá jejich kamarádka a čarodějka Bonnie, Elenin bratr Jeremy, Elenin otec a lovec upírů Alaric a Elenina kamarádka Caroline, která se v průběhu seriálu  stává nechtěně upírkou.

Seriál je velmi poutavý a plný napětí, ale i akce a humoru. Určitě patří mezi seriály vyšší třídy a v USA slaví obrovské úspěchy. Nedávno začala seriál vysílat slovenská televize Markíza a brzy se má seriál objevit i na české TV NOVA.

Vy můžete seriál sledovat na stránce www.the-vampirediaries.cz kde si můžete stáhnout jednotlivé epizody a to včetně velmi kvalitních českých titulků.

Hrají:

Nina Dobrev
Paul Wesley
Ian Somerhalder
Steve McQueen
Katerina Graham
Candice Accola
...a další...

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře