The Vampire Diaries: - Seriáloví upíři se

22. leden 2012 | 17.52 |

Další malé městečko má problémy s upíry. Bude to vaše krevní skupina?

Upíři se zakousli do diváctva všeho věku a jen tak se nepustí. Zatímco tu máme pauzu před dalším útokem Stmívání a fandové Pravé krve si vychutnávají již druhou dávku Ballovy nekorektní laskominy, na stanici CW stihli upéct nový upíří seriál. Jmenuje se The Vampire Diaries a také má svou knižní předlohu, která, jak jeho autoři zdůrazňují, je mnohem starší než romány Stephanie Meyer.

L.J. Smith tak možná předhonila autorku Stmívání ve výrobě upíří romantiky, tvůrceDawsonova světaKevin Williamson, ale nemůže popírat, že se hodlá vést na módní vlně, kterou spustilo. The Vampire Diaries totiž podle nových upoutávek vypadá jako nepovedený pokus o televizní vykrádačku nedávného hitu, ve které se všichni snaží tvářit hrozně cool, ale tak nějak tuší, že budou mít velkou kliku, když je bude někdo brát vážně.

Ale pojďme na chvíli předstírat, že tomu tak není, a od 10. září budeme hltat příběh mladé dívky Eleny, která se romanticky zaplete se dvěma upířími bratry (zlým a dobrým), což "rozpoutá bitvu o duši její, jejích přátel i její rodiny a o celé malé městečko, ve kterém žije." V hlavních rolích se představí Nina Dobrev (Elena), Paul Wesley (upír Stefan) a Ian Somerhalder aka Boone z LOSTu (upír Damon), mě by zajímalo, co na televizní podobu své (údajně povedené) knižní série říká její autorka.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře