Gorilla hledá Superpár - 3. čtvrtfinále: Vampire d

5. leden 2012 | 14.47 |

Gorilla hledá Superpár - 3. čtvrtfinále: Vampire diaries vs Grey's anatomy

Upíři proti lékařům.

Je opět neděle a s ním přichází i další čtvrtfinálové kolo, ve kterém se tentokrát utkají páry Stefan a Elena (Vampire diaries) a Derek s Meredith (Grey's anatomy). Ale ještě než se do tohoto souboje pustíme, musíme si připomenout vítěze minulého kola a pravidla.

Vítěz minulého kola

Byl to tvrdý boj mezi dvěma páry, které jsou si tak trochu podobné. V jednu chvíli vedl Castle z Becketovou ze serálu Castle a poté zase Booth s Brennanovou z Bones. Nakonec však s 52 procenty hlasů zvítězil pár Booth a Brennanová. Ti nyní musí počkat na svého soupeře, kterým se stane vítěz tohoto duelu.

Pravidla

Každý pár bude ve čtvrtfinále opatřen textem o tom, jak se tito dva dali dohromady. A chybět samozřejmě nebude ani alší motivační video, které by vás mohlo přesvědčit, že právě oni si zaslouží váš hlas. Ty můžete odevzdávat v anketě pod textem. Hlasování probíhá celý týden až do neděle 24. července do 10:00.

Pár č. 1: Stefan Salvatore a Elena Gilbert

jak se několik století starý upír seznámí se středoškolačkou v současnosti? Jednoduše začne znovu chodit na střední školu. A to už chce pořádnou odvahu, když je někdo ochotný se znovu vrátit na střední.

Motivační video

Pár č. 2: Derek Shepherd a Meredith Greyová

Vztah Dereka s Meredith byl už od začátku velice komplikovaný, protože spolu prožili jen jednu noc a měl být konec. To ale ani jeden nevěděl, že spolu budou pracovat v jedné nemocnici. No a zbytek už samozřejmě znáte.

Motivační video

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře