Stargate Atlantis - Hvězdná brána Atlantida Víc

5. leden 2012 | 18.30 |
› 

Stargate Atlantis je velké nové dobrodružství s novým týmem v prostředí Stargate a navazuje na seriál Stargate SG-1. Respektivě na poslední dvě epizody ze sedmé sezony. V tomto seriálu od MGM je nalezeno bájné ztracené město Antiků - Atlantis. Toto město se před miliony let nacházelo v Antarktidě, ale Antikové kvůli postupujícímu ledu ze Země odletěli spolu s městem Atlantis.

Při prozkoumávání základny, kterou Antikové zanechali na místě, kde dříve bylo to město se zjistí, že Atlantis se nenachází v naší galaxii, ale ve vzdálené malé galaxii, jménem Pegasus.

Tam objeví město Atlantis, které je jedním velkým ostrovem. Antikové toto město schovali před jejich velkým nepřítelem Wraithy pod vodu. Po příchodu týmu se město zase vynoří zpět na hladinu. Ve městě naleznou úžasné technologie. Včetně lodí, přezdívkou se nazývají "puddle jumper", které jsou schopny cestovat skrz Stargate. Atlantis se stane pro tým novým stanovištěm Město je poháněno třemi ZPM generátory a před útokem jej chrání silný štít. Atlantis má dokonce i svou vlastní Staragte, která je chráněná silovým polem, které je podobné Iris na pozemské Staragte.Více zde: http://stargate-atlantis23.webnode.cz/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře