Sexy upír Ian Somerhalder

6. leden 2012 | 19.11 |

Sleduješ-li seriál The Vampire Diaries, tak určitě znáš jednoho z hlavních představitelů toho seriálu, kterým je Ian Somerhalder ztvárňující "toho zlého" ze dvou upířích bratrů, Damona Salvatora. A právě tohoto sexy upíra ti Magazín 2K přiblíží trochu více...

ian somerhalder hot 62 Sexy upír Ian Somerhalder

O tomhle sexy upírovi přeci musíš vědět něco více!

Ian se narodil 8. prosince 1978 Covingtonu v Lousianě. Příjmení Somerhalder získal od svého adoptivního pradědečka. Jeho rodiče jsou Robert, který pracuje jako stavební podnikatel a Edna pracující jako maskérka.

V deseti letech se stal Ian modelem například pro značky Guess, American Eagle, Calvin Klein, Outfitters, Dolce & Gabbana a Versace. Než mu bylo osmnáct, procestoval půlku světa, a pak se teprve rozhodl věnovat herectví. Následně se objevil v několika seriálech a filmech. Mezi nejzmámenější patří asi LOST (Ztraceni), kde ztvárnil roli Booneho Carlyle nebo Smallvile a jeho role Adama Knighta. Dále také ve filmech Pravidla vášně, Zákon a pořádek, Znovu na světě a dalších.

Nyní ho můžeš vídat v již výše zmiňovaném seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky), který by se snad na začátku roku 2012 měl vysílat i v Česku, jak uvedla moderátorka na televizi Nova v pořadu Volejte Novu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře