The Vampire Diaries : O seriálu

8. leden 2012 | 13.50 |

Elena byla vždy hvězdou třídy – krásná, populární a přátelská. Její rodiče nepotkal moc šťastný osud. Překonat žal jí pomáhají její nejlepší kamarádky Bonnie a Caroline, i bývalý přítel Matt. Elenin bratr Jeremy se však vydá na nebezpečnější cestu, aby skryl svoji bolest, začne užívat drogy.

Když začne nový školní rok, do školy nastoupí nový student Stefan Salvatore. Nikdo však nemá ani ponětí, že Stefan je několik století starý upír. Elena i Stefan se navzájem přitahují, ale Elena však netuší, co je skutečně Stefan zač, i když se jí jeho chování zdá někdy podivné.

Stefan má také utajovaného bratra Damona, jehož neviděl už 15 let. Damon je také upír a oba bratři za sebou mají dlouhou a nepříliš šťastnou historii. Damon se za Stefanem opět po dlouhé době vrací a nechápe jeho odmítání násilí a brutality, ale rozumí jeho zájmu o Elenu. Elena totiž vypadá úplně stejně jako dívka, kterou Stefan před více než stoletím miloval a kterou se pokoušel získat i Damon. A nyní tito dva bratři – jeden hodný a jeden zlý – vedou válku o Elenu, její rodinu a o její přátelé.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře